Na krawędzi  światów (ebook) –	Kinga Trześniowska

ebook Na krawędzi światów

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(3 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Anastazja, bohaterka powieści Kingi Trześniowskiej "Na krawędzi światów", zostaje oskarżona o zamordowanie dyrektora swojej szkoły. Na sali rozpraw dziewczyna poznaje biologicznych rodziców, co jest dla niej wielkim wstrząsem. Matylda nie może zrozumieć postępowania ludzi, a w szczególności swoich rodziców, którzy są pracoholikami i,  co się z tym wiąże, materialistami. W działania Anastazji i Matyldy angażują się nadprzyrodzone siły, które stają po stronie dobra. Czy Matyldzie uda się uratować przyjaciółkę przed więzieniem? Czy uwierzy w ludzi? I czy znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania? Jaki będzie miała stosunek do świata, w którym żyje? Wreszcie: jak śmierć wpływa na nasze postępowanie? Na nasze myślenie? I czy wszystko to, co wynosimy z rodzinnego domu, daje nam gwarancje na pełnię szczęścia?

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.36 MB (MOBI), 0.74 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

02.06.2014, 14:06

W swojej książce Kinga Trześniowska przypomina, że nie zawsze tak jest i że niejednokrotnie bardzo daleko jest marzeniom do rzeczywistości. Mimo obecności nawet zjawisk nadprzyrodzonych, w walce słowa przeciwko słowu, prym zdaje się wieść proza życia, której struktury stanowią koneksje. Czy to ważne, kto zabił, jeśli Temida nie tylko nie widzi, ale i nie słucha?