Napój miłosny (ebook) –	Eric-Emmanuel Schmitt

ebook Napój miłosny

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,8
(646 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Adam, psycholog, twierdzi, że posiadł tajemnicę „napoju miłosnego”. Uważa, że potrafi sprawić, że każda kobieta legnie u jego stóp. Luiza nie wierzy, że miłość można tak po prostu wywołać. Pragnie pojąć istotę uczucia. Czy jest skutkiem jakiegoś chemicznego procesu? Czy może duchowym cudem? Postanawiają założyć się, kto ma rację i wystawić teorię Adama na próbę. Pewny siebie mężczyzna podejmuje się uwieść koleżankę Luizy. Jednak sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, a dwuznaczna gra, jaka wywiązuje się pomiędzy bohaterami, prowadzi do zaskakującego zakończenia… Czy mamy swobodę w wyborze tego, kogo kochamy? Czy to my wybieramy? Czy zostajemy wybrani?"

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.57 MB (MOBI), 0.68 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

17.10.2015, 16:55

„Bardzo dobra”

Po Oskarze i Pani Róży łykam wszystko, co jest jego autorstwa. Czasami mi się podoba, czasami nie, ale nie można odmówić Panu Ericowi ogromnego talentu. Z każdej jego książki wynika jakiś przekaz - tak jest i w tym przypadku. Miłość, a w niej wszystkie chwyty dozwolone :) To książeczka na wieczór - mnie zajęło jakieś pół godzinki, żeby przeczytać w całości. Nie był to stracony czas. Polecam