Odkryj w sobie psychopatę i osiągnij sukces (ebook) –	Andy McNab, Kevin Dutton, Jan Wąsiński

E-book

Odkryj w sobie psychopatę i osiągnij sukces

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Jak w najlepszy sposób wykorzystać naszego psychopatę wewnętrznego, by odnosić sukcesy i wycisnąć z życia jak najwięcej?


Dobry psychopata – kto to taki? Jakim cudem myślenie jego kategoriami może ci pomóc w osiągnięciu pełni możliwości?


Doktor nauk psychologicznych Kevin Dutton spędził całe życie akademickie na przyglądaniu się psychopatom. W trakcie jednego z projektów badawczych poznał Andy’ego McNaba, legendę brytyjskich komandosów z SAS. Zaskoczyło go pewne odkrycie związane z tym człowiekiem: McNab niewątpliwie jest psychopatą, co ważne natomiast, jest on dobrym psychopatą. W przeciwieństwie do złych psychopatów jest w stanie podkręcać lub tonować niektóre własne cechy osobowości – takie jak bezwzględność, odwaga, stanowczość, wyrzuty sumienia czy empatia – aby w bardzo różnych okolicznościach wydobyć z siebie (oraz z innych) optimum możliwości. Wyjątkowe połączenie barwnych, wariackich doświadczeń jednego z akademicką znajomością tematu drugiego pozwala im na zgłębianie odmiennych ścieżek, jakimi podążają umysły dobrych psychopatów. Autorzy podpowiadają, w jaki sposób może się to okazać dla nas przydatne w życiu codziennym.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

480

ISBN wydania papierowego

978-83-287-0099-4

Rok wydania papierowego

2016

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

7.84 MB (MOBI), 4.14 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie