PROMOCJA
Ogród kości (ebook) –	Tess Gerritsen

ebook Ogród kości

Autor:

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,6
(2575 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

Czasy współczesne. Julia Hamill dokonuje makabrycznego odkrycia na terenie nowo nabytej posiadłości w Massachusetts - wykopuje czaszkę kobiety noszącą nieomylne ślady popełnionej zbrodni. Odpowiedzi na pytanie, kim jest zamordowana, należy szukać w innej epoce.Boston, rok 1830. Norris Marshall, ubogi student medycyny zarabiający na utrzymanie i czesne uczestnictwem w ponurym procederze handlu zwłokami, staje się głównym podejrzanym w sprawie serii mordów. Straszliwie okaleczone ciała dwóch pielęgniarek i lekarza zostają znalezione w pobliżu szpitala uniwersyteckiego. Aby dowieść swojej niewinności Norris musi odszukać jedynego świadka, który widział zabójcę - piękną szwaczkę z bostońskich slumsów przekonaną, że będzie następną ofiarą...

Język publikacjipolski
Liczba stron wydania papierowego416
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.75 MB (MOBI), 0.67 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

13.08.2016, 17:01

Rewelacyjna! Przeczytałam jednym tchem, nie mogłam się oderwać. Nie ma znaczenia, czy Tess pisze thriller medyczny, czy kryminał - zawsze jest to dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i zawsze wyśmienite.
W Ogrodzie kości akcja dzieje się dwutorowo - w przeszłości (w XIX wieku) i w czasach obecnych. Jeden i drugi wątek jest równie dobry i równie ciekawy. Polecam bardzo!