Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości (ebook) –	Marcin Jakimowicz

E-book

Pan Bóg? Uwielbiam! 44 dobre wiadomości

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Uwielbiaj i rób, co chcesz! Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego”, od ponad dwudziestu lat modli się we wspólnocie Kościoła. Doświadczył wielu wzlotów i kryzysów wiary, jednak niedawno w jego życiu nastąpił przełom. Przełom w sposobie myślenia o Panu Bogu. Autor opisał swoje doświadczenia oraz historie ludzi, którzy podobnie jak on na własnej skórze odczuli potężną siłę Miłości. Zero wymądrzania się. Zero teoretycznych rozważań. Zero nachalnej propagandy. 100% żywego doświadczenia wiary. Ta książka to 44 dobre wiadomości. O Wszechmogącym, który uzdrawia, i ludziach, którzy mu zaufali. Przekonaj się, kim jest Bóg i pozwól mu działać w Twoim życiu.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.71 MB (MOBI), 0.69 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Anonimowy czytelnik

05.09.2015, 21:35

Fajnie, że autor nie narzuca nam nijak swojego zdania. Że daje nam szansę samemu zadecydować, w jaki sposób będziemy pojmować słowa Jezusa. Jego charyzma i umiejętność pisania zdecydowanie pomaga zgłębić temat bez zbędnej gadaniny i nudy. Cos dla tych, którzy szukają Boga ale nie mają na to zbyt wiele czasu. Krótko zwięźle i na temat, bardzo ważne tematy w życiu każdego człowieka.

Jonasz Wrzeszcz

Jonanna Wrzeszcz

27.08.2015, 19:28

Trochę od innej strony o kwestii uwielbienia, o wierze, o prawie do wątpienia i pytania. Można wiele przemyśleć sobie, fajnie, że nie jest to nadmuchane, ale takie wprost, z dosadnym językiem.

Anna Wrzos

Anna Wrzos

26.08.2015, 15:37

Sięgnęłam zachęcona nazwiskiem autora, znam jego dokonania i książki. I nie żałuję, czas z tą książką okazał się owocnym czasem. W sam raz po odbytej pielgrzymce miałam czas by rozważyć pewne kwestie, a książka mi w tym pomogła.