Powiedz, panno, gdzie ty śpisz (ebook) –	M.J.  Arlidge

ebook Powiedz, panno, gdzie ty śpisz

Autor:

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,3
(295 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

  Bezkompromisowa inspektor Helen Grace powraca w wyśmienitym thrillerze Powiedz, panno, gdzie ty śpisz. W dzielnicy czerwonych latarni ginie mężczyzna. Zabójca jest bezlitosny. Ciało jest okaleczone, a na miejscu zbrodni brakuje serca... Parę godzin później serce ofiary zostaje dostarczone żonie i dzieciom przez kuriera. Zaczynają ginąć kolejni mężczyźni. Helen Grace ponownie będzie musiała stawić czoło seryjnemu mordercy, mimo własnych problemów osobistych. "Cykl o Helen Grace to przykład powieści, które wtłaczają w żyły czytelnika tyle adrenaliny, serwują taką ilość bodźców, że aż trudno złapać oddech. Krótkie zdania, cios za ciosem podkręcają fabularne tempo." - Monika Długa, God save the book

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.00 MB (MOBI), 1.08 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

29.11.2015, 20:27

Helen Grace powraca, znowu tropiąc seryjnego. Książka bardzo dobra, ale nie tak dobra, jak część pierwsza. Ene, due... czytałam z wypiekami i nie mogłam się oderwać. Trzeba przyznać, że autor sam sobie postawił wysoką poprzeczkę -mam nadzieję, że uda mu się dalej trzymać wysoki poziom.

Edyta K.

Edyta K.

28.10.2015, 11:57

„.”

Pierwsza część moim zdaniem dużo lepsza. Ta - ciekawa aczkolwiek razi stosunek autora do Polaków. Każda prostytutka i bandzior ma "polski akcent".