Primabalerina (ebook) –	Dorota Gąsiorowska

ebook Primabalerina

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(123 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Tajemnicza i poruszająca. Z przepięknym Lwowem w tle.
Magdalena Kordel

Każdy nowy dzień daje szansę na zmiany.

Kiedy Nina stanęła przed bramą starej lwowskiej kamienicy, nie przypuszczała, że kryje się za nią tajemnica. Historia słynnej primabaleriny prowadzi ją śladem rodzinnych sekretów, a kresowy Lwów staje się coraz bliższy sercu. Okazuje się, że Nina może tu odnaleźć klucze do własnej przeszłości.

Ale przyszłość też nigdy nie jest taka, jak się spodziewamy.
Kiedy Nina przypadkowo spotkała Michaiła, oboje poczuli, że łączy ich coś szczególnego. Czy w powodzi emocji rozpozna to jedno jedyne prawdziwe uczucie? Czy zdoła zawalczyć o szczęście, które czasem bywa kruche jak porcelanowa figurka baletnicy?

Dorota Gąsiorowska, mistrzyni literatury obyczajowej, autorka „Obietnicy Łucji” i „Marzenia Łucji” powraca w wielkim stylu z zupełnie nową powieścią!

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 4.71 MB (MOBI), 1.93 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

12.06.2016, 14:37

Przewidywalna do bólu? Tak jest. Naiwna, że aż strach? I owszem. Słodka aż mdli? A jakże. Ale przecież takie są "babskie czytadła", czyż nie? Niezbyt często takowe czytam ale teraz po prostu potrzebowałam odmóżdżacza i takowy dostałam :)Jedyne co mi się naprawdę podobało, to okładka :)