Sklepik z marzeniami (ebook) –	Stephen King

ebook Sklepik z marzeniami

Autor:

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(6068 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Tajemniczy przybysz z Europy, Leland Gaunt, otwiera w Castle Rock sklep, w którym można kupić "wszystko, o czym zamarzysz". Ceną za zrealizowanie marzenia nie są jednak pieniądze, lecz spłatanie współobywatelowi pozornie niewinnego figla. W rzeczywistości, spełniając ludzkie pragnienia, Gaunt niewoli dusze swoich klientów. Żaden bowiem nie potrafi wyzwolić się z mocy swoich spełnionych marzeń, znieść myśli, że mógłby utracić to, co udało mu się zdobyć jakimś cudem.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.42 MB (MOBI), 1.36 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Marcin Jakubowski

Marcin Jakubowski

03.06.2011, 13:32

Współczesna wersja kuszenia, przerażające w tej powieści jest to, za jak mało jesteśmy w stanie oddać duszę diabłu. Na marginesie, powstała dobra ekranizacja tej powieści, z Maxem von Sydowem w roli sklepikarza. Książka jak mało która, pokazuje warsztat popkulturowy Kinga, ale czyta się całkiem przyjemnie.

Anna Butowska

Anna Butowska

26.05.2011, 14:34

Pamiętam, że czytając pierwsze rozdziały tej książki, też pragnęłam, aby w mojej miejscowości powstał taki sklepik z marzeniami. Jednak zagłębiwszy się w lekturę, zmieniłam zdanie :-)