Sklepik z marzeniami (ebook) –	Stephen KingPromocja

E-book

Sklepik z marzeniami

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Tajemniczy przybysz z Europy, Leland Gaunt, otwiera w Castle Rock sklep, w którym można kupić "wszystko, o czym zamarzysz". Ceną za zrealizowanie marzenia nie są jednak pieniądze, lecz spłatanie współobywatelowi pozornie niewinnego figla. W rzeczywistości, spełniając ludzkie pragnienia, Gaunt niewoli dusze swoich klientów. Żaden bowiem nie potrafi wyzwolić się z mocy swoich spełnionych marzeń, znieść myśli, że mógłby utracić to, co udało mu się zdobyć jakimś cudem.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.42 MB (MOBI), 1.36 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Marcin Jakubowski

Marcin Jakubowski

03.06.2011, 13:32

Współczesna wersja kuszenia, przerażające w tej powieści jest to, za jak mało jesteśmy w stanie oddać duszę diabłu. Na marginesie, powstała dobra ekranizacja tej powieści, z Maxem von Sydowem w roli sklepikarza. Książka jak mało która, pokazuje warsztat popkulturowy Kinga, ale czyta się całkiem przyjemnie.

Anna Butowska

Anna Butowska

26.05.2011, 14:34

Pamiętam, że czytając pierwsze rozdziały tej książki, też pragnęłam, aby w mojej miejscowości powstał taki sklepik z marzeniami. Jednak zagłębiwszy się w lekturę, zmieniłam zdanie :-)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję