PROMOCJA
Smażone zielone pomidory (ebook) –	Fannie Flagg

ebook Smażone zielone pomidory

Autor:

Wydawnictwo: Otwarte

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,2
(4086 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Zobacz pozostałe książki w promocjach:

"KULTOWA KSIĄŻKA, KTÓRA STAŁA SIĘ INSPIRACJĄ FILMU Evelyn przechodzi ciężkie chwile – twierdzi, że jest za młoda, żeby być starą, i za stara, żeby być młodą. Gdy odwiedza teściową w domu spokojnej starości, poznaje wiekową panią Threadgoode. Kobieta zaczyna opowiadać Evelyn historię swojego życia... We wspomnieniach wraca do lat 30. XX wieku i do kawiarni Whistle Stop Cafe, prowadzonej przez dwie przyjaciółki. Jest ona ulubionym miejscem spotkań mieszkańców małego miasteczka w Alabamie. Tu każdy gość może liczyć na pyszną pieczeń, aromatyczną kawę i kawałek ciasta z kremem kokosowym. Za smakowitym menu kryje się jednak o wiele więcej: namiętności, dramaty, śmiech, a nawet... zbrodnia. Poznając losy przyjaciółek, Evelyn uświadamia sobie, że najwyższy czas dokonać w swoim życiu kilku istotnych zmian. [blurb] „Lepsza od czekolady, kieliszka wina i polarowego koca. Gorąco polecam na poprawę nastroju książkę o kobiecej solidarności i prawdziwej przyjaźni”. DOROTA WELLMAN [o autorce] Fannie Flagg jest popularną autorką, a także aktorką, producentką i prezenterką telewizyjną. Jej powieść Smażone zielone pomidory stała się światowym bestsellerem i kanwą filmu gorąco przyjętego przez publiczność. Za scenariusz do filmu Fannie Flagg była nominowana do Oscara. Inne znane powieści tej autorki to Witaj na świecie, maleńka!, Dogonić tęczę, Wciąż o tobie śnię i Babska Stacja. W 2012 roku została laureatką nagrody literackiej Harper Lee Award. Mieszka w Kalifornii i Alabamie."

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.94 MB (MOBI), 1.15 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Aleksandra

Aleksandra

01.05.2015, 17:10

„idealna na chłodny wieczór i kubkiem gorącej herbaty”

Od paru dni nie potrafię na niczym się skupić, bo moje myśli są daleko stąd, a ściślej w uroczym miasteczku Whistle Stop w Alabamie, kiedy to w roku 29 ubiegłego wieku Idgie Treadgoode i Ruth Jamison otworzyły Whistle Stop Cafe.

Może najpierw napomnę, w jaki sposób ta przepiękna książka trafiła w moje rączki? Otóż, często przeszukuję półki, kartony i różne inne miejsca w moim domu, gdzie mogę znaleźć jakieś ciekawe tytuły, które zostały zapomniane przez moją rodzinę. Wydanie, które ja posiadam było dołączone do jakiegoś kobiecego magazynu za 10 złotych. Bardzo, ale to bardzo chciałabym mieć te piękne, nowe wersje wydawnictwa Otwartego, chociażby Babską Stację, którą prędzej czy później i tak przeczytam, jestem tego pewna.
more on: http://alex-zniknie.blogspot.com/2015/04/smazone-zielone-pomidory-fannie-flagg.html