Śmierć kolekcjonera (ebook) –	Agnieszka Pietrzyk

E-book

Śmierć kolekcjonera

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Sąsiedzi w jednym z elbląskich mieszkań odkrywają powieszone starsze małżeństwo. Kilka godzin później środowiskiem zbieraczy rzadkich obligacji wstrząsa morderstwo jednego z kolekcjonerów. Ginie mężczyzna, który poprzedniego wieczoru wylicytował na hotelowej aukcji wyjątkowo cenny papier wartościowy. Czy obie tragedie są ze sobą powiązane? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć komisarz Kamil Soroka, który łączy siły z prokurator Mileną Łempicką-Krol. Bagaż własnych doświadczeń i obsesji zaprowadzi ten duet w wiele ślepych uliczek. Czas działa na ich niekorzyść, a lista podejrzanych się wydłuża. Śmierć kolekcjonera to mroczna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść kryminalna, która wciąga czytelnika nie tylko wartką akcją, ale też specyficzną atmosferą rzadkiego hobby, podsycanego przez teorie spiskowe.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

319

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.39 MB (MOBI), 1.33 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Nina

Halina Grice

08.05.2016, 10:03

Słabiutko... Sięgnęłam i przeczytałam ponieważ autorka jest elblążanką i rzecz dzieje się w Elblągu, a to przecież moje miasto jest :) Niestety, kryminał to słaby. Wiele pourywanych, niedokończonych i niewyjaśnionych wątków. Miałam wrażenie, że czytam opowieść napisaną przez debiutującego licealistę. Bardzo mi przykro, spodziewałam się chyba za dużo :)