Śmierć kolekcjonera (ebook) –	Agnieszka Pietrzyk

ebook Śmierć kolekcjonera

Autor:

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,2
(63 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Sąsiedzi w jednym z elbląskich mieszkań odkrywają powieszone starsze małżeństwo. Kilka godzin później środowiskiem zbieraczy rzadkich obligacji wstrząsa morderstwo jednego z kolekcjonerów. Ginie mężczyzna, który poprzedniego wieczoru wylicytował na hotelowej aukcji wyjątkowo cenny papier wartościowy. Czy obie tragedie są ze sobą powiązane? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć komisarz Kamil Soroka, który łączy siły z prokurator Mileną Łempicką-Krol. Bagaż własnych doświadczeń i obsesji zaprowadzi ten duet w wiele ślepych uliczek. Czas działa na ich niekorzyść, a lista podejrzanych się wydłuża. Śmierć kolekcjonera to mroczna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji powieść kryminalna, która wciąga czytelnika nie tylko wartką akcją, ale też specyficzną atmosferą rzadkiego hobby, podsycanego przez teorie spiskowe.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.39 MB (MOBI), 1.33 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

08.05.2016, 10:03

Słabiutko... Sięgnęłam i przeczytałam ponieważ autorka jest elblążanką i rzecz dzieje się w Elblągu, a to przecież moje miasto jest :) Niestety, kryminał to słaby. Wiele pourywanych, niedokończonych i niewyjaśnionych wątków. Miałam wrażenie, że czytam opowieść napisaną przez debiutującego licealistę. Bardzo mi przykro, spodziewałam się chyba za dużo :)