Spełnienia marzeń! (ebook) –	Katarzyna Michalak

ebook Spełnienia marzeń!

Autor:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,0
(275 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Wystarczy uwierzyć, a marzenia się spełnią!

Osiemnastoletnia Klaudia rozpoczyna nowe życie. W starym, zaniedbanym, ale własnym domku w  warszawskiej Białołęce,  bez pieniędzy, za to z wielkimi marzeniami i jeszcze większym sekretem.

Chociaż taka młoda, ale już wiele wycierpiała… Dziewczyna  ma jednak nadzieję, że uda się jej uciec przed demonami z przeszłości i odnaleźć  spokój. A może los podaruje jej o wiele więcej?...

Gdy postanawia odpowiedzieć na lokalne ogłoszenie o pracy, nie spodziewa się, że właśnie w tym momencie rozpocznie się zupełnie nowy rozdział jej życia. Kamil, jej niewidomy podopieczny,  jest utalentowany , przystojny, dumny i także doświadczony przez los. Między  młodymi ludźmi zaczyna się rodzić  uczucie, choć nie wszyscy są z tego zadowoleni, a dramatyczna przeszłość  upomina się o Klaudię...

Czy  Klaudii i Kamilowi uda się spełnić  marzenia na przekór wszystkim przeszkodom?

Wzruszająca, zaskakująca opowieść, od której jak zwykle nie będzie można się oderwać aż do samego końca!

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.22 MB (MOBI), 1.02 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Nina

Nina

07.02.2016, 17:55

Fanon Kasi Michalak na pewno się spodoba. To poprawnie skonstruowane "babskie czytadło" :) Nie, żebym miała coś przeciwko takim książkom, sama po nie sięgam, kiedy potrzebuję relaksu i oderwania się od cięższej literatury. To lektura na jakieś 2-3 godziny, czyta się miło i zapomina zaraz po skończeniu :) Ja tego potrzebuję od czasu do czasu i nie wzdragam się, ani nie wstydzę się, że czytam literaturę typowo kobiecą :)