Stroiciel ciszy (ebook) –	Wojciech Szyda

ebook Stroiciel ciszy

Autor:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

5,6
(41 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Stanąć twarzą w twarz z klonem Chrystusa.

Posiadać kilkanaście wersji samego siebie.

Rozwikłać tajemnicę drapieżnych aniołów.

Zawrzeć całą Biblię w opisie jednego dnia...

To tylko niektóre pomysły zawarte w tomie opowiadań Wojciecha Szydy, jednego z głównych autorów polskiej fantastyki religijnej. To tutaj mityczny świat przeplata się z rzeczywistością, anioły porywają śmiertelników, obcy polują na ludzi, a Poznań oplata sieć mrocznej i plugawej Po’Światy. Stroiciel ciszy porwie cię na krańce wyobraźni. "Szyda należy do tych autorów, którzy śmiało pakują się w tematy najważniejsze, a konwencja fantastyczna pozwala mu przeprowadzać najśmielsze eksperymenty myślowe w atrakcyjnej formie".

Lech Jęczmyk

Wojciech Szyda - od blisko piętnastu lat obecny na pisarskiej scenie. W swoich tekstach łączy chrześcijańską metafizykę z motywami science fiction i fantasy. Opublikował dotąd trzy książki: powieści Hotel Wieczność (2005) i Miasto dusz (2008) oraz zbiór opowiadań Szlak cudów (2006). Był dwukrotnie nominowany do nagrody im. Janusza Zajdla.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.09 MB (MOBI), 0.89 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Suder Karolina

Suder Karolina

26.11.2011, 22:41

"Stroiciel ciszy" do mnie nie przemówił. Jego lektura była raczej przykrym obowiązkiem niż przyjemnością. Fabuła się wlekła, bohaterowie sprawiali wrażenie nierzeczywistych a i styl polskiego autora pozostawiał wiele do życzenia. Na ponowne spotkanie z autorem nie mam na razie najmniejszej ochoty.