Sylvia. Agentka Mossadu (ebook) –	Ram Oren, Moti Kfir

Sylvia. Agentka Mossadu

Ocena czytelników:

6,4 (125 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Niespotykanie inteligentna, zdolna, twarda i zdecydowana. Sylvia Rafael była jednym z najlepszych agentów Mossadu. Uczestniczyła w tajnych operacjach na Bliskim Wschodzie i w Europie. Należała do szwadronu śmierci, grupy likwidacyjnej, której celem było zabicie przywódców terrorystycznej organizacji Czarny Wrzesień. Emocjonująca historia jej życia wiąże się z najważniejszymi akcjami Mossadu. Książka ujawnia tajemnice najskuteczniejszej agencji wywiadowczej świata. Moti Kfir, współautor książki, sam był agentem i zwierzchnikiem Sylvii w czasie, kiedy wykonywała najważniejsze misje. Poznał od środka kulisy działań izraelskiego wywiadu.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.10 MB (MOBI), 1.35 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Grzegorz Kaca

19.08.2013, 10:25

Bardzo fajnie napisana książka, może nie ma w niej tajników pracy agentów i może za dużo w niektórych opisach osób ubarwień, ale autor informuje o tym na początku książki, więc można mu to wybaczyć. Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie :)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję