Szczęśliwa przystań (ebook) –	Jill Shalvis

ebook Szczęśliwa przystań

Autor:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,2
(483 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Dwóch mężczyzn to o jednego za dużo... 

Tara ma tysiące powodów, by nie wracać do małego miasteczka Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Jednak kiedy jej życie rozpada się na kawałki, każde miejsce z dala od jej niespełnionych marzeń i byłego męża będzie dobre. Tara postanawia więc pomóc swoim dwóm siostrom w renowacji, otwarciu i prowadzeniu małego hotelu. Wreszcie może wziąć sprawy we własne ręce i wymyślić nowy plan na życie. Lecz pewien opalony, zielonooki żeglarz ma swoje własne plany, w których Tara jest główną bohaterką. A kiedy jej były mąż zechce ją ponownie zdobyć, okaże się, że troje to tłum, nad którym Tara nie ma kontroli – zwłaszcza gdy nagle wychodzi na jaw jej najgłębszy sekret. Teraz Tara musi stawić czoło swojej przeszłości i odkryć, czego tak naprawdę chce. Jeśli będzie miała szczęście, odnajdzie wszystko, czego pragnie jej serce. 

Podniecająca, słodka, zabawna i romantyczna powieść. Czysta przyjemność! 

Robyn Carr, bestsellerowa autorka „New York Timesa” 

Jill Shalvis ma wyjątkowy dar kreowania bohaterów, którzy są inteligentni, dowcipni i niesamowicie seksowni, a jednocześnie mają na tyle dużo wad i słabości, że nie są nierealistycznie idealni.

RomanceJunkies.com

W książkach Shalvis jest pełno humoru, ciepłych emocji i żaru.

Carly Phillips, autorka bestsellerów „ New York Times’a”

Jill Shalvis – autorka nagradzanych, bestsellerowych romansów. Mieszka w małym miasteczku w górach, w którym pełno jest dziwacznych postaci. Jakiekolwiek podobieństwo bohaterów jej książek do tych osób jest… raczej przypadkowe.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.89 MB (MOBI), 1.79 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać