Teoria przeciwieństw (ebook) –	Andrzej  Rzepkowski

ebook Teoria przeciwieństw

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

8,0
(2 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

„Teoria przeciwieństw (137)” Andrzeja Rzepkowskiego jest pierwszą teorią w której, w odniesieniu do obecnie znanych teorii,  przedstawiona została koncepcja przestrzeni a dokładnie dwóch przeciwnych przestrzeni i ich graficzna prezentacja. Autor odkrywając układ początkowy wszystkiego i proces tworzenia się z niego naszego wszechświata, jako dwa jego podstawowe elementy przedstawił przestrzeń antygrawitacyjną i przestrzeń grawitacyjną.  Określając istotę i budowę obu przeciwnych przestrzeni, zgodnie z prawem przeciwieństw, przestrzeń antygrawitacyjną uznał za przestrzeń niematerialną a przestrzeń grawitacyjną za przestrzeń materialną. Przestrzenie te, zgodnie z teorią, przesunięte są względem siebie o kwant odległości. Dalsze szczegółowe badanie obu przestrzeni, jak twierdzi autor, wymaga techniki 3d w połączeniu z animacją. Ponadto sugeruje, że przestrzeń antygrawitacyjna jest poszukiwaną obecnie przez świat nauki ciemną energią a przestrzeń grawitacyjna poszukiwaną ciemną materią.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 4.64 MB (MOBI), 2.35 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Anonimowy czytelnik

04.04.2016, 08:48

W znanych obecnie teoriach próbujących opisać istotę naszego Wszechświata i jego początki twórcy tych teorii nie uwzględnili w nich nicości. Autor Teorii przeciwieństw (137) uważa to za główną przyczynę braku pełnej akceptacji a często wręcz negacji Teorii Wielkiego Wybuchu czy różnych wersji Teorii strun czy innych. Sam w swojej teorii odkrywając układ początkowy, z którego powstało wszystko, na początku swoich poszukiwań uwzględnił nicość określając jednocześnie jej znaczenie w powstaniu i trwaniu naszego wszechświata. Nicość umożliwiła mu odkrycie fundamentalnego przeciwieństwa i sformułowanie Prawa przeciwieństw, które legło u podstaw powstania wszechrzeczy i ich trwania. Doprowadziło do odkrycia układu początkowego wszystkiego. Zaskakujące jest to, że nieistniejąca nicość okazała się jednym z fundamentalnych czynników, dzięki któremu powstał nasz wszechświat. Można przyjąć w świetle teorii, że nicość odpowiada za powstanie przestrzeni antygrawitacyjnej i antymaterii jako przeciwieństwa do przestrzeni grawitacyjnej i materii.