Trudna miłość. Haker cz. 5 (ebook) –	Meredith  WildPromocja

E-book

Trudna miłość. Haker cz. 5

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Kilka dni po ślubie Blake i Erica wyruszają w podróż, która zacieśnia ich więź i odsuwa w niepamięć demony z przeszłości.

Mogłoby się już wydawać, że zostawili wszelkie problemy za sobą, tymczasem ich spokojowi zaczyna zagrażać skandal związany z niedoszłym gubernatorem Danielem Fitzgeraldem. Po powrocie do domu Blake trafia w sam środek tej afery. Prześladują go występki z jego hakerskiej przeszłości, o której wolałby zapomnieć.

Kiedy wolność Blake’a zostaje zagrożona, a ich wspólna przyszłość znajduje się w niebezpieczeństwie, Erica nie waha się przed niczym, żeby przywrócić mężowi dobre imię. Gdy jednak Blake przeciwstawia się władzom i odmawia poszukiwania prawdy, ich świat stopniowo zaczyna się rozpadać.

Czy Blake pozwoli, żeby przeszłość wygrała? Czy Erice uda się przekonać go, że teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek warto walczyć o ich wspólne życie?

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

300

ISBN wydania papierowego

978-83-8053-136-9

Rok wydania papierowego

2016

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.21 MB (MOBI), 1.32 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję