Tylko jedno spojrzenie (ebook) –	Harlan Coben

ebook Tylko jedno spojrzenie

Autor:

Wydawnictwo: Albatros A. Kuryłowicz

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,3
(4232 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Ustabilizowane życie Grace Lawson rozpada się w jednej chwili, gdy na świeżo wywołanym zdjęciu rodzinnym rozpoznaje swojego męża. Fotografia wygląda na zrobioną przed laty. Przedstawia także inne osoby twarz jednej z nich jest przekreślona. Jack zaprzecza, by miał coś wspólnego ze zdjęciem. Krótko potem wychodzi z domu i znika, zabierając tajemniczą odbitkę. Grace rozpoczyna poszukiwania męża, który, jak się okazuje, został porwany. Ktoś grozi jej dzieciom. Grace nie wie, komu może zaufać - wydaje się, że wszyscy jej znajomi i przyjaciele mają coś do ukrycia. Próbuje dotrzeć do prawdy. Trop prowadzi do tragicznych wydarzeń sprzed wielu lat, gdy cudem uszła z życiem ze strzelaniny, jaka wybuchła na koncercie rockowym.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 2.65 MB (MOBI), 1.06 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Radosław Gabinek

26.05.2013, 20:44

Książka bardzo dobra! Nic dodać, nic ująć. Książki Cobena może i są schematyczne, ale czyta się je z wielkim zainteresowaniem. Narracja poprowadzona doskonale a bohaterzy są wyraziści. Zdecydowanie polecam fanom kryminalnych zagadek:)

Agata Czerkas

23.11.2013, 17:48

„”

Słaba książka, doczytałam do końca ponieważ nie lubię zostawiać książek w połowie. Nie polecam.