Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II (ebook) –	Elżbieta Ruman

Uzdrowiona. Kostarykański cud Jana Pawła II

Ocena czytelników:

8,6 (22 oceny) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Dzień beatyfikacji Jana Pawła II Floribeth Mora Diaz spędziła ze swoim mężem przed telewizorem. Oglądali watykańskie uroczystości, trzymali się za ręce, modlili się i płakali. Zaledwie kilka dni wcześniej kobieta dowiedziała się, że ma nieoperacyjnego tętniaka mózgu i w każdej chwili może umrzeć. „Karolu Wojtyło, pomóż nam!” – modlili się wspólnie. Kiedy następnego dnia Floribeth odwiedziła swojego lekarza, ten nie mógł uwierzyć w to, że kobieta jest jego pacjentką. Tętniak zniknął. Po śmiertelnej chorobie nie było nawet śladu. "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

15.27 MB (MOBI), 8.84 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dev

20.04.2014, 00:09

Piękna opowieść o wierze, dzięki której nawet niemożliwe staje się możliwym. Floribeth jest tego najlepszym świadectwem, bo doświadczyła tego na własnej skórze i dowiedziała się czym jest cud. Polecam

Ada

19.04.2014, 23:57

Opis książki na pierwszy rzut oka może wskazywać, że jest to powieść fabularna. Ale nic z tego. Jest to reportaż o wydarzeniach, które całkiem niedawno miały miejsce. Autorka przeprowadziła mnóstwo rozmów z osobami, które miały styczność z Floribeth i jej uzdrowieniem oraz oczywiście z samą bohaterką i jej najbliższą rodziną. Z tego wszystkiego powstała piękna książka, którą świetnie się czyta. Serdecznie polecam

A.M.

19.04.2014, 23:42

Jest to niezwykła i piękna książka o sile jaką daje wiara. Dzięki niej człowiek się nie poddaje i można nawet doświadczyć cudu. Przepiękna historia!

Basia

19.04.2014, 23:09

Historia Floribeth jest niezwykła i niesamowita, niemal nierealna. A jednak wydarzyła się naprawdę i to całkiem niedawno. Książkę o niej czyta się bardzo przyjemnie, bo w pewnym stopniu podbudowuje i pokazuje, że wierząc, nawet cuda się zdarzają. Serdecznie polecam.

Leszek :)

14.04.2014, 12:27

To prawdziwy cud, że trafiłem na tę książkę i zdecydowałem się ją kupić, a później przeczytać. Niezwykle piękna historia i świadectwo, że wierzyć należy mimo wszystko, żarliwie i ufnie, bo tylko Bóg nam może pomóc w niektórych sytuacjach. Jestem absolutnie wzruszony i szczęśliwy, że cuda się zdarzają.

Monika

14.04.2014, 12:09

Niegdyś wierzyłam w Boga bezbrzeżnie, bez wątpliwości i ufnie jak dziecko, no cóż - byłam dzieckiem, ale od dłuższego czasu tego Boga gdzieś w sobie zgubiłam. Szukałam go, ale nie mogłam odnaleźć. Dziś w końcu doznałam olśnienia i wiem, jaką drogą chcę iść. Od teraz, od lektury tej książki wszystko stało się proste.

Julka

13.04.2014, 18:58

Długo szukałam książki, która przekona mnie, że cuda się zdarzają. Wielce się ucieszyłam kiedy w końcu trafiłam na pozycję Elżbiety RUman. Zdecydowane tak dla jej narracji i stylu, który przekona nawet największego niedowiarka, jakim byłam ja. Świetnie wszystko wyjaśnione, rzetelna praca dziennikarki.

Gienia

09.04.2014, 20:19

Ta książka jest przede wszystkim bardzo rzetelna i przekonująca. Nie sądziłam, że coś sprawi, że moja wiara się prawdziwie umocni. Elżbieta Ruman umiała skonstruować tę opowieść tak, że nawet największy niedowiarek uwierzy w cud.

Grzesiek Masłowski

08.04.2014, 16:43

Uzdrowiona Floribeth to kobieta niezwykła, która pięknie umie opowiedzieć o swoim uzdrowieniu i nieść tę radość innym. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej opowieści o uzdrowionej. czuję, że jestem bliżej Boga, dzięki temu że ją przeczytałem. Elżbiecie Ruman za zapał i umiejetność narracji należą się wielkie brawa.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję