W krainie wodospadów (ebook) –	Sofia CaspariPromocja

E-book

W krainie wodospadów

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Nigdy nie zapominaj, by podążać za głosem serca

Clarissa w tragicznych okolicznościach traci męża. Zmuszona do ucieczki z rodzinnego domu trafia do ogarniętego dżumą Buenos Aires. Tam poznaje młodego lekarza Roberta, do którego zaczyna czuć coś więcej. Czy Clarissa może pozwolić sobie na rozkwit nowego uczucia i czy uchroni się przed zemstą rodu swojego męża?
Na tle argentyńskich pejzaży rozgrywa się wielowątkowa historia pełna ogromnych emocji i licznych zwrotów akcji.

„W krainie wodospadów” to ostatni tom żywiołowo opowiedzianej trylogii z zapierającą dech dziewiętnastowieczną Argentyną w tle. Sofia Caspari opowiada o pokoleniu kobiet, które nie bały się walczyć o swój los.

Przeczytaj także „W krainie kolibrów” i „W krainie srebrnej rzeki”.

Sofia Caspari to pseudonim Kirsten Schützhofer (ur. 1972), autorki poczytnych powieści historycznych. Pisarka podróżowała po Ameryce Środkowej i Południowej. Dłuższy czas spędziła w Argentynie – historia i krajobrazy zrobiły na niej ogromne wrażenie, a mieszkańcy ją zafascynowali. „W krainie kolibrów”, pierwszy tom argentyńskiej sagi, tak bardzo spodobał się niemieckim czytelnikom, że znalazł się na liście bestsellerów tygodnika „Der Spiegel”.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

4.12 MB (MOBI), 1.55 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Anna Sadowska

Anna Sadowska

07.01.2017, 20:17

„Drugi raz bym jej nie przeczytała”

No nie wiem.. mam mieszane odczucia po przeczytaniu tej pozycji a w sumie po całej serii.
Niby jest klimat, rozbudowane akcje i ciekawe postacie, ale... no właśnie. Milion razy czytając po prostu się gubiłam, ponieważ ilość postaci i pomieszanie ich historii na przełomie lat powodowało, że już nie wiedziałam kto jest synem kogo, kto ciotką itp.. Całość jednak czytało sie przyjemnie i momentami nawet bardzo ciekawie, ale przyznam szczerze, że pod koniec 3 części czyli właśnie tej pozycji nie mogłam doczekać się końca. Końca chyba się też nie mogła doczekać sama autorka, ponieważ odniosłam wrażenie, że albo pomysłu brakło, albo czas gonił -krótko mówiąc- końcówka banalna, przewidywalna i nudna.

Dodaj recenzję