W złym towarzystwie (ebook) –	Georgia DurantePromocja

E-book

W złym towarzystwie

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Piękna modelka, która z powodu miłości do mężczyzny trafiła do przestępczego świata. Przejmująca opowieść kobiety, która uwikłała się w niebezpieczny związek. Musiała znaleźć w sobie siłę, by zawalczyć o swoją przyszłość. Wkrótce po pierwszych sukcesach w modelingu młodziutka dziewczyna, Georgia Durante, dając się uwieźć obietnicy luksusowego życia, poślubiła człowieka „z przeszłością”. Nie podejrzewała, jak źle może skończyć się związek z mafiosem. Musiała odnaleźć się w brutalnej, męskiej rzeczywistości przestępczego świata. „W złym towarzystwie” jest trzymającą w napięciu prawdziwą opowieścią dziewczyny, która z powodu miłości trafiła do przestępczego podziemia. To fascynująca historia walki, jaką Georgia musiała stoczyć z brutalnym otoczeniem, by odzyskać godność i niezależność."

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

5.90 MB (MOBI), 2.48 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

E

19.08.2014, 22:58

Książka jest bardzo absorbująca. Od początku mocno wczułam się w historię Georgii i próbowałam potem zrozumieć motywy jej postępowania. W prologu „słychać”, że dziewczyna jest jeszcze młoda, w części właściwej jest jeszcze kilka dobrych lat młodsza. Była dzieckiem łaknącym przygód, bardzo żywym i przekornym. Lubiła „rozumieć” samochody, chciała wiedzieć, jak dokładnie funkcjonują. Jako dziewczę również uparte, postanowiła zostać modelką, co jej się naturalnie udało. Po traumatycznych wydarzeniach, jakie zafundował jej szwagier, razem z dwiema koleżankami wyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie próbuje sił w modelingu oraz zawiera rozmaite znajomości. Wielkie miasto, puby, samodzielne życie. Pojawiają się również mężczyźni, z których jeden zawróci Georgii w głowie… W ten sposób Georgia zwiąże się z mafią. „W złym towarzystwie” to przejmująca, autentyczna historia, od której trudno się oderwać.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję