Wiatr (ebook) –	Marcin Ciszewski

E-book

Wiatr

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Jakub Tyszkiewicz nie chciał tam jechać. Nadkomisarz wolałby spędzić wolny czas z ukochaną żoną, ale dał się namówić na imprezę na Kasprowym Wierchu. Kiedy wściekłe porywy wiatru odetną szczyt od reszty świata, miejsce zabawy zamienia się w pułapkę. Ktoś atakuje Tosię, jedną z imprezowiczek. W budynku wysiada prąd, a w stronę Kasprowego zmierza ciskany wichrem wagonik kolejki linowej. Kto jest na tyle zdeterminowany, aby podjąć się samobójczej podróży kolejką? Kto pośród uczestników przyjęcia odpowiada za tajemnicze ataki? Jak uciec z pułapki bez wyjścia? "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.02 MB (MOBI), 1.20 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Roman S

02.05.2014, 19:46

Warto przeczytać - dobrze się bawiłem !

Antonio Banderass

06.03.2014, 14:42

Hmmm... Jak tu szczerze ocenić książkę, żeby nie wyjść na hejtera? Cenię Marcina Ciszewskiego za serię www, a w szczególności za Majora. To świetne książki rozrywkowe, oparte na ciekawym pomyśle i dobrze napisane. Pozostałe pozycje z portfolio Autora uznaję za przyzwoite, z wyjątkiem Gliniarza, który moim zdaniem jest tragiczny. Wiatr... Pierwsze 100 stron zniechęca do lektury. Autor starał się budować napięcie "okolicznościami przyrody", ale mu to po prostu nie wyszło. Wprowadzenie do intrygi też specjalnie nie zaciekawia. Do momentu znalezienia poturbowanej Tosi Wiatr wieje... nudą. Podobnie, jak wagonik jadący na szczyt Kasprowego, czytałem przynajmniej połowę wolniej niż zazwyczaj, a moje myśli niesforne wciąż uciekały od "akcji" do prozy dnia codziennego. Całe szczęście po 2/5 treści książka zaczyna wciągać. 70% zwrotów akcji jest przewidywalne, ale już mamy Ciszewskiego w formie z wcześniejszych produkcji "pogodowych", co ratuje sytuację. Takie solidne rzemiosło. Plusem jest finał intrygi. Nie spodziewajcie się jakiegoś fajerwerku, ale to przyzwoite zakończenie. Tak, jak powiedziałem na wstępie - cenię Ciszewskiego za świetne www i tylko dlatego nie żałuję 15 pln za promocyjnego ebooka. Natomiast, Wiatr jest jedną z trzech jego książek, które można sobie odpuścić. Liczę, że Mgła, Deszcz i kolejne zjawiska atmosferyczne, popełnione zostaną na poziomie www.

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję