Wiatr (ebook) –	Marcin Ciszewski

ebook Wiatr

Autor:

Wydawnictwo: Znak

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

7,1
(609 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

"Jakub Tyszkiewicz nie chciał tam jechać. Nadkomisarz wolałby spędzić wolny czas z ukochaną żoną, ale dał się namówić na imprezę na Kasprowym Wierchu. Kiedy wściekłe porywy wiatru odetną szczyt od reszty świata, miejsce zabawy zamienia się w pułapkę. Ktoś atakuje Tosię, jedną z imprezowiczek. W budynku wysiada prąd, a w stronę Kasprowego zmierza ciskany wichrem wagonik kolejki linowej. Kto jest na tyle zdeterminowany, aby podjąć się samobójczej podróży kolejką? Kto pośród uczestników przyjęcia odpowiada za tajemnicze ataki? Jak uciec z pułapki bez wyjścia? "

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 3.02 MB (MOBI), 1.20 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Roman S

02.05.2014, 19:46

Warto przeczytać - dobrze się bawiłem !

Antonio Banderass

06.03.2014, 14:42

Hmmm... Jak tu szczerze ocenić książkę, żeby nie wyjść na hejtera? Cenię Marcina Ciszewskiego za serię www, a w szczególności za Majora. To świetne książki rozrywkowe, oparte na ciekawym pomyśle i dobrze napisane. Pozostałe pozycje z portfolio Autora uznaję za przyzwoite, z wyjątkiem Gliniarza, który moim zdaniem jest tragiczny. Wiatr... Pierwsze 100 stron zniechęca do lektury. Autor starał się budować napięcie "okolicznościami przyrody", ale mu to po prostu nie wyszło. Wprowadzenie do intrygi też specjalnie nie zaciekawia. Do momentu znalezienia poturbowanej Tosi Wiatr wieje... nudą. Podobnie, jak wagonik jadący na szczyt Kasprowego, czytałem przynajmniej połowę wolniej niż zazwyczaj, a moje myśli niesforne wciąż uciekały od "akcji" do prozy dnia codziennego. Całe szczęście po 2/5 treści książka zaczyna wciągać. 70% zwrotów akcji jest przewidywalne, ale już mamy Ciszewskiego w formie z wcześniejszych produkcji "pogodowych", co ratuje sytuację. Takie solidne rzemiosło. Plusem jest finał intrygi. Nie spodziewajcie się jakiegoś fajerwerku, ale to przyzwoite zakończenie. Tak, jak powiedziałem na wstępie - cenię Ciszewskiego za świetne www i tylko dlatego nie żałuję 15 pln za promocyjnego ebooka. Natomiast, Wiatr jest jedną z trzech jego książek, które można sobie odpuścić. Liczę, że Mgła, Deszcz i kolejne zjawiska atmosferyczne, popełnione zostaną na poziomie www.

Tomasz Miernik

Tomasz Miernik

02.07.2014, 18:19

„Średnia książka ”

Autor bardzo chaotycznie prowadzi akcję. Szybko przeskakuje pomiędzy scenami, bardzo szybko wprowadza dużą ilość bohaterów. Na tle pozostałych książek autora tą oceniam średnio. Fabuła całkiem dobra.

Roman S

02.05.2014, 19:45

„Warto przeczytać !”

Warto przeczytać - po prostu dobra sensacja, mi się podobało !