Więzień urodzenia (ebook) –	Jeffrey Archer

Więzień urodzenia

Ocena czytelników:

7,7 (490 ocen) zawiera oceny z Lubimy Czytać

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

"Gdyby Danny Cartwright oświadczył się Beth Wilson dzień wcześniej albo dzień później, nie zostałby aresztowany i oskarżony o zamordowanie swojego najlepszego przyjaciela. Jednak kiedy czterema świadkami oskarżenia są: adwokat, popularny aktor, arystokrata i najmłodszy wspólnik w historii szacownej firmy, to kto uwierzy słowom oskarżonego? Danny zostaje skazany na dwadzieścia dwa lata i wysłany do najpilniej strzeżonego więzienia w kraju, skąd nikomu jeszcze nie udało się uciec. Ci, którzy wsadzili go za kratki, nie przewidzieli jednak, że Danny zrobi wszystko, żeby się na nich zemścić... Więzień urodzenia to najnowsza, niezwykle błyskotliwa powieść mistrza fabuły Jeffreya Archera, której wciągająca intryga trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Jeffrey Archer to jeden z najpopularniejszych obecnie pisarzy na świecie. W 1992 roku otrzymał tytuł szlachecki, zasiadał też jako poseł w Izbie Gmin i w Izbie Lordów. Debiutował powieścią Co do grosza, która zyskała popularność w Wielkiej Brytanii. Kolejna, Kane i Abel, stała się wielkim bestsellerem. Obie książki zostały sfilmowane. Jego sławę ugruntowały następne powieści i opowiadania: Córka marnotrawna, Stan czwarty, Więzień urodzenia, Synowie fortuny, Sprawa honoru, Ścieżki chwały oraz Ale to nie wszystko. Bestsellerami stały się również najnowsze książki: Czas pokaże i Za grzechy ojca (pierwsze tomy z cyklu Kroniki Cliftonów). www.jeffreyarcher.com „Błyskotliwa, o wartkiej akcji, mistrzowska opowieść Archera zachwyca i jest pełna niespodzianek”. „Publisher’s Weekly” "

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

3.00 MB (MOBI), 0.95 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Malgorzata Kaczmarek

Malgorzata .

23.05.2013, 11:47

Archer w przyzwoitej formie. Widać, że pobyt w więzieniu wzbogacił jego prozę o bardzo realistyczne elementy :)
Całkiem udana fabuła, sprawnie napisane. Do pięciu gwiazdek brakuje mniej czarno-białych postaci i mniej przewidywalnego zakończenia.
W sumie: niezła rozrywka, ale nic poza tym :)

Dodaj komentarz

Dodaj recenzję