Wiśniowy Klub Książki (ebook) –	Ashton LeePromocja

E-book

Wiśniowy Klub Książki

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Maura Beth organizuje klub książki, aby uchronić lokalną bibliotekę przed zamknięciem. Jej inicjatywa spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem. Na wiernych czytelników oprócz interesujących rozmów czekają bowiem pyszne smakołyki. Klubowicze od dyskusji nad Przeminęło z wiatrem przechodzą do plotek, wymiany przepisów, zwierzania się z sekretów i snucia marzeń. Zawiązują się przyjaźnie, a gdy na horyzoncie pojawia się przystojny Jeremy, serce bibliotekarki zaczyna bić szybciej. "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.81 MB (MOBI), 0.67 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Marta

23.06.2015, 16:09

„Spodziewałam się czegoś lepszego...”

Bardzo lubię książki, których fabuła krąży gdzieś wokół tematu bibliotek, klubów książek czy ogólnie literatury, ale "Wiśniowy klub książki" interesujący ma tylko tytuł i okładkę. Akcji w niej brak. A jeśli jest, to strasznie nudna i przewidywalna. Młoda pełna werwy bibliotekarka tworzy klub książki by pokazać radnym, że biblioteka w maleńkim miasteczku jest potrzebna i nie można jej zamknąć. Na początku jej to nie wychodzi, potem odnosi jednak sukces, a przy okazji znajduje miłość swojego życia. Bardzo mdłe. Dyskusji na temat książek czytanych przez uczestników klubu natomiast prawie nie ma, ewentualnie jakieś małe skrawki, a na to właśnie najbardziej liczyłam.