Władczyni Mroku (ebook) –	K. C.  HiddenstormPromocja

E-book

Władczyni Mroku

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Megan Rivers jest do bólu przeciętną mieszkanką San Francisco; jedyną rzeczą wyróżniającą ją z tłumu jest jej niesamowity tatuaż. Prowadzi zwyczajne, wręcz nudne życie, jednak wszystko zmienia się w dniu, w którym oblewa swojego szefa kawą w cokolwiek paranormalnych okolicznościach zmienioną we wrzątek, w konsekwencji czego zostaje zwolniona. Kolejne tygodnie obfitują w coraz więcej niedających się racjonalnie wytłumaczyć incydentów; ludzie z jej otoczenia zaczynają umierać, a ona zaczyna przejawiać bardzo niepokojące zdolności... Gdzieś ponad tym wszystkim majaczą tajemnicze pożary dotykające kościoły na całym świecie oraz wielka zdrada, jaka dokonała się dawno temu. W Megan zaczynają rodzić się pewne przerażające podejrzenia, lecz bagatelizuje je z chwalebnym wręcz uporem... do czasu aż zostaje przyjęta do pracy u enigmatycznego Nicholasa Marlowe'a, który okazuje się być samym Księciem Ciemności...K. C. Hiddenstorm (Karina Łupińska) urodzona 1 marca 1987. Z wykształcenia filolog angielski, z zamiłowania pisarka. Niepoprawna marzycielka i romantyczka rozmiłowująca się w powieściach grozy. Prywatnie fanka min. Stephena Kinga i H. P. Lovecrafta oraz rockowego grania i kina.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Liczba stron wydania papierowego

707

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.07 MB (MOBI), 2.32 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Anonimowy czytelnik

30.09.2016, 19:24

„Śmiało polecam i zachęcam do lektury. ”

Książę Ciemności i piekielne moce - zdawało by się, iż nie da się wykrzesać niczego odkrywczego z tak przemielonego tematu, a jednak "Władczyni Mroku" pokazuje, że jednak się da. I to w jakim stylu!
Powieść już od pierwszych stron wciąga czytelnika w świetnie wykreowany świat - tak "mistyczny", jak i rzeczywisty. Mimo swojej objętości lektura nie dłuży się, co niewątpliwie jest zasługą dobrze poprowadzonej narracji. Tempo akcji przyspiesza stopniowo, by w ostatniej księdze osiągnąć swoje apogeum. Ponadto od początku da się zauważyć, jak duży nacisk położony jest na psychologię bohaterów, co według mnie jest dodatkowym plusem - nie ma tu mowy o "płaskich", jednowymiarowych postaciach, dostajemy tu osoby z krwi i kości, dzięki czemu emocje podczas czytania dodatkowo rosną.

Dodaj recenzję