Wołanie kukułki (ebook) –	Robert Galbraith, pseud. J. K. Rowling

ebook Wołanie kukułki

Ocena czytelników

7,0
(5261 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Ciało supermodelki Luli Landry zostaje znalezione pod balkonem jej londyńskiego apartamentu. Policja stwierdza samobójstwo, lecz brat ofiary nie wierzy w tę wersję i zatrudnia prywatnego detektywa, Cormorana Strike’a.

Strike jest weteranem wojennym, podczas służby w Afganistanie ucierpiał i fizycznie i psychicznie. Ma kłopoty finansowe i właśnie rozstał się z kobietą swojego życia. Sprawa Luli to dla detektywa szansa na odbicie się od dna, ale im bardziej wikła się w skomplikowany świat wyższych sfer, tym większe grozi mu niebezpieczeństwo.

Wołanie kukułki to wciągająca klimatyczna powieść zanurzona w londyńskiej atmosferze spokojnych uliczek Mayfair, ciasnych barów East Endu i tętniącego życiem Soho. Książka otwiera cykl kryminałów z Cormoranem Strikem. Robert Galbraith to pseudonim J.K. Rowling.

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 5.82 MB (MOBI), 2.46 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Michał

02.06.2014, 13:32

Polecam ! Bardzo fajnie skonstruowana fabuła, czyta się 'lekko' ...

Jan Sikora

Jan Sikora

25.03.2014, 15:35

Ciekawa i dobrze napisana książka, potrafi wciągnąć :D

Ania Kaczorowska

Ania Kaczorowska

19.01.2014, 23:44

Warta przeczytania

Bogusława Rokoszewska

25.06.2016, 22:39

„Czytamy !!!”

Njapierw przeczytalam tom 2, bo nie wiedzialam, ze jest czesc pierwsza. W czesci drugiej sa nawiazania do Wolania kukulki ale to nie przeszkadza potem w czytaniu ksiazek w odwrotnej kolejnosci.
Wolanie kukulki - bardzo sprawnie napisana powiesc. Nie ciagnie sie i caly czas trzyma w napieciu. Do konca nie bedzie wiadomo, kto stoi za morderstwem.
Teraz czas na Zmiwa zla ....