Wykorzystaj swój potencjał..zdobądź bogactwo i odnieś sukces (ebook) –	Joseph Murphy, Anna ZdziemborskaPromocja

E-book

Wykorzystaj swój potencjał..zdobądź bogactwo i odnieś sukces

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

<!-- /* Font Definitions */ @font-face {font-family:"Cambria Math"; panose-1:2 4 5 3 5 4 6 3 2 4;} /* Style Definitions */ mal, mal, mal {margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman","serif";} .MsoPapDefault {margin-bottom:10.0pt; line-height:115%;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt;} n1 {page:Section1;} -->

„Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie”.

Nie jesteś niewolnikiem zastanych układów - to nasz sposób myślenia i wzorce zapisane w podświadomości warunkują jakość naszego życia. Dr Murphy uczy, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zastępować szkodliwe przekonania wzorcami prowadzącymi do sukcesu. Radzi, jak przezwyciężyć trudności i uzyskać realny dobrobyt, czerpiąc . z twórczych sił umysłu. Dzięki jego wskazówkom pewien człowiek pięciokrotnie zwiększył swoje dochody - ten i inne sukcesy zainspirują również ciebie.

                                                     Możesz stać się tym, kim chcesz.

Dr J. Murphy to autor wielu książek, programów i audycji radiowych na temat duchowości, sztuki dobrego życia, filozofii i kultury. Jego prace stały się poradnikami życiowymi wszech czasów. Jego sztandarowe dzieło Potęga podświadomości, dotyczące procesów psychicznych zachodzących poza naszą świadomością, stało się światowym bestsellerem.

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

1.57 MB (MOBI), 0.58 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Anonimowy czytelnik

03.08.2013, 16:54

„”

Sam Walton opowiadał o tym, jak przeprowadzał rozpoznanie terenu u konkurencji w San Diego. Zbierał informacje na temat jednej z konkurencyjnych sieci, przechadzając się między półkami sklepowymi z małym dyktafonem. W pewnym momencie podczas zwiadów do Waltona podszedł pracownik i bez ogródek powiedział, że ten narusza regulamin sklepu. Poprosił Waltona o oddanie dyktafonu. Został zmuszony do skasowania nagrania. Walton wiedział, że przyłapano go na gorącym uczynku, tym bardziej, że taki sam regulamin obowiązywał w jego sklepach.

To chyba jedna z najbardziej urzekających historii, jaką przeczytałem w ostatnim czasie. Nie dość nadmienić, iż książka Jima Holtje „Potęga opowieści” to przepastna skarbnica podobnych sobie bardzo osobistych, a nie raz wręcz kompromitujących sytuacji, których bohaterami są najważniejsi biznesmani tego świata. Można powiedzieć, że to kompilacja przeżyć zbieranych wiele lat, kondensacja biografii ludzi, którzy według magazynu Forbes zajmują najwyższe miejsca w rankingu najbogatszych ludzi na świecie. Zbieranina porad z zakresu przedsiębiorczości w oparciu o doświadczenie ludzi, którzy w swojej branży nie mają sobie równych. Jim Holtje wykonał wspaniałą pracę, tylko, komu i do czego ma to służyć?

„Potęga opowieści” ma przede wszystkim ułatwić komunikację między liderem, a zespołem podwładnych. Znajomość anegdot z zakresu biznesu oraz odpowiedni sposób ich użycia umacniają i uwierzytelniają pozycję każdego dowódcy. Sprawiają, że osoba, która przemawia staje się wysłuchiwania od początku do końca, a co najważniejsze zapamiętana przez audytorium. W nowoczesnym zarządzaniu nie ma miejsca na utarte schematy, sztywne prezentacje, czy przeciągające się przemówienia. Bądź kreatywny, zaskocz innych swoją wiedzą, a na pewno zaprocentuje to jakością pracy całego zespołu- to najważniejsze przesłanie autora książki.


Dodaj recenzję