Zamczysko zła (ebook) –	Beata Cwirko-Godycka

ebook Zamczysko zła

Autor:

Wydawnictwo: Psychoskok

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

10,0
(2 oceny)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Treść Zamczyska zła rozgrywa się w większości na zamku, który jest siedzibą zła. W nim znajduje się zejście do czeluści piekielnych. Król i królowa są głównymi bohaterami, a potem córka, która jest dzieckiem królowej i diabła. Z boku tytułowego zamczyska znajduje się czarny las, w którym żyje zła wiedźma - to przyjaciółka naszej królowej, a w późniejszym czasie i jej dziecka. Kiedy dziewczynka dorasta, uczy ją różnych czarów oraz jak sporządzać wywary i mikstury. Czarownica towarzyszy dziewczynie do samego końca i jest światkiem jej okropnej śmierci. Beata Cwirko-Godycka jest autorką wydanej w 2013 r powieści grozy "Horror z piekła rodem”

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 1.21 MB (MOBI), 0.77 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Tomasz Struczyński

Tomasz Struczyński

18.05.2014, 15:12

"Treść Zamczyska zła rozgrywa się w większości na zamku, który jest siedzibą zła. " No patrzcie państwo, a nie w magicznej krainie szczęśliwości i piękna?

Jeśli opis świadczy o książce... Nie chcę jej czytać. Lepsze rzeczy pisałem dawno, dawno temu, w szkole. I to chyba podstawowej...

Magdalena Pucia

Magdalena Pucia

16.05.2014, 19:39

Na Trygława, kto pisał ten opis książki?? Dziesięciolatek?? "Jest świaTkiem jej śmierci"??