Black Week w Woblinku! Chyba każdy lubi kupować ciekawe książki w dobrej cenie! Ten tydzień jest świętem tanich ebooków oraz audiobooków, a selekcja jest na tyle różnorodna, że wszyscy znajdą coś dla siebie! W gąszczu tak wielu ofert można się zgubić, więc przedstawiamy nasz wybór najlepszych audiobookowych okazji na Black Week!

Black Week w Woblinku

Jeden dzień, czyli Black Friday, to stanowczo za mało na świętowanie promocji w Woblinku! Festiwal najlepszych okazji trwa u nas przez cały tydzień i w związku z tym postanowiliśmy przygotować krótkie zestawienie kilku najlepszych okazji audiobookowych, które możecie znaleźć w promocji na Black Week aż do -63%!

 

Audiobooki z serii Saga Azjatycka do -63% taniej

Król szczurów - James Clavell
Kup audiobooka Król szczurów na Woblink.com

Saga, która podbija serca czytelników na całym świecie. II wojny światowej James Clavell trafił do japońskiego obozu jenieckiego w pobliżu Singapuru. Swoje przeżycia, niewyobrażalne w zwykłym świecie, wykorzystał do napisania znakomitej powieści, która jest częścią Sagi Azjatyckiej.

W pierwszym tomie „Król szczurów” brytyjski oficer Marlowe, będący literackim alter ego autora, przebywa w obozie, w którym panują nieludzkie warunki. Choroby, głód, a nawet śmierć są wszechobecne. Jednym z jego współwięźniów jest Król – amerykański kapral. Jest najedzony, ma ubranie, papierosy i pieniądze. Znajduje się w niewoli, ale potrafi funkcjonować jak wolny człowiek. Inni więźniowie podziwiają go i nienawidzą jednocześnie i do końca nie wiadomo kto jest jego przyjacielem, a kto wrogiem. Niejeden strażnik obozowy wyczekuje na jego potknięcie, ale przyłapać przebiegłego handlarza na gorącym uczynku nie jest łatwo. Marlowe staje w tym tomie w obliczu moralnych dylematów.

Filmowa adaptacja Króla Szczurów otrzymała nominacje do Oscara w dwóch kategoriach. Bestselerowe książki Jamesa Clavella sprzedały się na całym świecie w kilkudziesięciu milionach egzemplarzy! A w Woblinku wszystkie cztery tomy można znaleźć w promocji aż do 63% taniej!

 

Kryminały Wydawnictwa Skarpa Warszawska

Lilie - Mieczysław Gorzka
Kup audiobooka Lilie na Woblink.com

Kryminały to jeden z najchętniej czytanych gatunków literackich na świecie! W ostatnich kilku latach święci coraz większe triumfy na polskim gruncie. Czytelnicy uwielbiają elementy zawieszenia akcji, suspensu i nieprzewidywalnych zakończeń w kryminałach, co sprawia, że tego rodzaju literatura jest czytana niezwykle chętnie!

Wobec tego z okazji Black Week na Woblink.com znajdziecie świetne kryminały z Wydawnictwa Skarpa Warszawska w niezwykle atrakcyjnych cenach! Serdecznie polecamy z tej oferty przyjrzeć się „Liliom” Mieczysława Gorzki. Jakub Bernatowicz po awanturze z żoną idzie do lasu i przepada bez śladu. Podczas pościgu za byłym żołnierzem podejrzanym o zabójstwo narzeczonej, policja odnajduje zwłoki zamordowanych brutalnie innych kobiet. Policjant z jednej z powiatowych komend bada sprawę gwałtu sprzed wielu lat podejrzewając, że skazany został niewinny człowiek.

Tymczasem ofiar jest coraz więcej. Czy w społeczeństwie grasuje nowa Bestia? Czy wszystkie te sprawy mogą się ze sobą łączyć? W chaosie wydarzeń i związków między nimi, nadkomisarz Marcin Zakrzewski będzie musiał odnaleźć Bestię zanim pojawią się nowe ofiary. Mieczysław Gorzka jest jednym z najchętniej czytanych pisarzy kryminałów. Powraca z nową, mroczną opowieścią, w której czytelnik nie może doczekać się finału!

 

Bestsellerowe klasyki dla każdego aż -60%

Przygody Odyseusza - Jan Parandowski
Kup audiobooka Przygody Odyseusza na Woblink.com

Klasyka jest wiecznie żywa! Nie ma nic lepszego niż zaszycie się pod kocem w długie jesienne lub zimowe wieczory z ulubioną książką. Większość klasyków potrafi być niezwykle długa, więc jesień i zima to idealne pory roku na nadrobienie czytelniczych zaległości w tym zakresie. W związku z tym na Woblink.com wybraliśmy bestsellerową klasykę i wrzuciliśmy ją w promocji aż do -60%. Serdecznie polecamy przyjrzeć się „Przygodom Odyseusza” Jana Parandowskiego!

Opowiedziane przygody w audiobooku „Przygody Odyseusza” przenoszą nas w odległe czasy. Grecka cywilizacja jest jeszcze bardzo młoda. Bohaterowie są niepewni swojego losu. Przeżywają niesamowite,  ale i niebezpieczne przygody. Mierzą się z mitycznymi stworami. Wędrują i toczą krwawe walki o nowe ziemie.

Wybucha długa i okrutna wojna o najcudowniejszą kobietę na świecie Helenę. Gdy po 10 latach oblężenia, Troja nareszcie zostaje zdobyta, Bohaterski król Itaki Odyseusz może powrócić do domu. Wraz z towarzyszami wypływa na okrętach do wytęsknionej ojczyzny. Od początku prześladuje ich zły los. Czy Odyseusz zastanie w Itace? Czy ktoś jeszcze czeka tam na jego powrót? 

 

Audiobookowe poradniki na każdy temat

No stress - Rafał Kołodziej
Kup audiobooka NO STRESS na Woblink.com

Poradniki w audiobooku sprawdzają się świetnie, gdy nie mamy czasu na przeczytanie książki w sposób fizyczny, a jednak chcemy cieszyć się z lektury. W ciągu ostatnich kilku lat na rynku wydawniczym pojawiło się sporo nowych pozycji, dzięki którym możemy lepiej zrozumieć siebie samych oraz innych. W promocji na Black Week wybraliśmy sporo audiobooków, które umilą Wam jesienno-zimowe wieczory! Szczególnie polecamy przyjrzenie się „NO STRESS”.

Jeśli czujesz, że w Twoim życiu jest zbyt dużo nerwów, to może dziać się tak dlatego, że jeszcze nie nie zdecydowałeś się na zmianę tego stanu rzeczy. Musisz wiedzieć, że może być zupełnie inaczej. W głównej mierze to nastawienie umysłu czy sposób podejścia do najróżniejszych spraw decyduje, czy przyprawiają one o zawrót głowy, czy mijają bez niepotrzebnych napięć. Wiele rzeczy zależy od odpowiedniej koncentracji umysłu i od działania we właściwy sposób.

Rafał Kołodziej napisał książkę, by pokazać, że nie trzeba biernie poddawać się tym wszystkim napięciom, jakie podsuwa nam każdy dzień. Metody radzenia sobie ze stresem przedstawione w książce są łatwe do zastosowania i można z nich skorzystać bez większego przygotowania.

 

Nauka języków z Wydawnictwem Cztery Głowy aż -55%

Fiszki koreański starter Black Week
Kup audiobooka Fiszki – koreański na Woblink.com

Nie ma lepszej metody na naukę języków obcych niż osłuchanie się z akcentem native speakerów! W związku z tym audiobooki sprawdzają się tutaj najlepiej, bo dzięki nim możemy przysłuchać się żywemu językowi w użyciu. Dlatego właśnie wybraliśmy dla Was najlepsze tytuły od Wydawnictwa Cztery Głowy aż do 55% taniej!

Zachęcamy do przyjrzenia się ofercie fiszek, a FISZKI audio – koreański – Starter” polecamy osobom rozpoczynającym swoją przygodę z nauką języka koreańskiego. W szczególności tym, którzy chcą zacząć efektywną naukę od absolutnych podstaw (ale opanowali już alfabet koreański, czyli hangul). Tytuł zawiera ponad 500 słów i zwrotów (wraz z przykładami użycia), podzielonych na 13 lekcji tematycznych, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne.

Ponad godzina wyraźnych nagrań native speakerów (w układzie: hasło polskie – hasło koreańskie – przerwa na powtórzenie) pozwoli nie tylko skutecznie zapamiętać nowe słowa, ale też perfekcyjnie opanować ich wymowę! 

 

Komedia kryminalna w klimacie świątecznym – „Wigilia ze skutkiem śmiertelnym”

Wigilia ze skutkiem śmiertelnym - Iwona Banach
Kup audiobooka Wigilia ze skutkiem śmiertelnym na Woblink.com

Czas Świąt jest już coraz bliżej, więc ze wszystkich półek u książkoholików wyciągane są książki z wątkami zimowymi lub okołoświątecznymi. W końcu nie ma nic bardziej przyjemnego niż ciepłe kakao, koc i książka ze świątecznym klimatem. My natomiast przewrotnie na te Święta rekomendujemy komedię kryminalną, czyli audiobook „Wigilia ze skutkiem śmiertelnym” Iwony Banach. W Black Week na Woblink.com znajdziecie ją aż 63% taniej!

To pełna humoru i zwrotów akcji komedia kryminalna okraszona świątecznymi ozdobami i zapachem choinki. Miłka rozstaje się z chłopakiem tuż przed Bożym Narodzeniem. Nieświadoma rozpadającego się związku rodzina planuje ogłoszenie oficjalnych zaręczyn i z okazji zbliżających się świąt postanawia spędzić wieczór wigilijny w wynajętej sali domu weselnego. Zrozpaczona dziewczyna odmawia udziału w uroczystości.

Gdy wkrótce ujawnione zostają zwłoki, miasteczko Leszyn staje się miejscem zbrodni… Co wspólnego z wydarzeniami ma ośrodek dla zamożnych, choć znerwicowanych osób poddających się terapii w cieście drożdżowym i kawiorze? Nagle okazuje się, że nikt nie jest tak niewinny jak się wydaje, a zamordowany miał wiele na sumieniu, choć skrzętnie to ukrywał! To nie będzie cicha noc! To będą zupełnie inne święta…

 

Nowa książka Piotra C. – „Roman(s)”

Romans - Piotr C. Black Week
Kup audiobooka Roman(s) na Woblink.com

Piotr C. nie ujawnia swojej tożsamości ani nie pokazuje się w popularnych programach. Sam twierdzi, że obserwuje świat z boku i stara się przeinterpretować go w swoich książkach. Zaczynał swoją karierę jako bloger, a obecnie posiada ponad 380 tys. obserwujących na swoim profilu na Facebooku! Jego pierwsze dwie książki sprzedały się w zawrotnej liczbie 120 tysięcy egzemplarzy, więc polecamy przyjrzenie się jego nowej historii – „Roman(s)”.

Pożądanie. Czułość. Wariacka miłość. I książę na białym koniu! O tym marzą kobiety, prawda? A co gdyby książę okazał się zatwardziałym singlem, który uważa, że dzisiejsze randki noszą znamiona łamania praw człowieka? Roman emocje czuje głównie wtedy, gdy otwiera arkusz Excela, kroi steka albo patrzy na Pałac Kultury ze swojego apartamentu na 29 piętrze.

Eldorado trwa do momentu, aż jego szef, Chemiczny Ali, wysyła go na przymusowy urlop. W styczniu! Roman walczy, ale nikomu nie udało się jeszcze wygrać z lisicami z działu HR. Rezerwuje więc bilety na Jamajkę. Jeden telefon sprawia, że zamiast na wyspę z lazurową wodą trafia na zabitą dechami, skutą lodem pomorską wieś. Zamiast luksusu czeka na niego zrujnowana chałupa, w której musi zamieszkać. Kogo tam spotka i co wydarzy się w jego życiu?

Serdecznie zapraszamy na Black Week na Woblink.com, gdzie czekają setki ebooków w atrakcyjnych cenach!
Black Week na Woblink.com