30 września na polskim rynku wydawniczym ma ukazać się tłumaczenie najnowszej powieści Mario Vargasa Llosy, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w 2010 roku. Książka nosi tytuł „Burzliwe czasy” i już teraz możecie kupić ją, w formie ebooka, na Woblinku!

„Burzliwe czasy” Mario Vargas Llosa – ebook dostępny na Woblink.com

Od 22 września ebook najnowszej powieści Mario Vargasa Llosy możecie kupić tylko w księgarni internetowej Woblink.com!

Lata 50, Gwatemata. Baron owocowy zatrudnia do kontrowersyjnego i znanego specjalistę PR, Edwarda Bernaysa. Biznesman nie wie jednak, że ta decyzja sprowadzi na niego zainteresowanie CIA, co w konsekwencji doprowadzi do jednej z największych akcji tajnych służb USA w Ameryce Łacińskiej. Główną rolę odegra w niej uwodzicielska Miss Gwatemali, Martita Borrero Parra.

Burzliwe czasy
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Mario Vargas Llosa to urodzony w Peru laureat literackiej Nagrody Nobla w 2010 roku. Jest wybitnym współczesnym pisarzem, autorem licznych powieści (np. „Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki”, „Zeszyty don Rigoberta” czy „Lituma w Andach”), a także politykiem i publicystą.

Z okazji przedpremiery „Burzliwych czasów” inne ebooki autora znajdziecie w promocyjnych cenach (-40%!). Promocja trwa do 28 września tego roku.