30 września, nakładem Wydawnictwa Marginesy, ukaże się „Wiosna zaginionych”. To najnowsza powieść Anny Kańtoch, pięciokrotnej laureatki Nagrody im. Janusza A. Zajdla oraz laureatki Nagrody Literackiej im. Jerzego Żuławskiego, otwierająca trylogię kryminalną. Już teraz możecie kupić ją w przedsprzedaży na Woblink.com!

„Wiosnę zaginionych” znajdziecie na Woblinku już dziś – w promocyjnej cenie 27,99 zł. Pamiętajcie: kupujecie książkę w przedsprzedaży. Pełen plik pojawi się na waszych półkach w dniu premiery, czyli 30 września.

Wiosna zaginionych
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Wiosna zaginionych” Anny Kańtoch

Krystyna jest emerytowaną policjantką. Kiedy była młodą dziewczyną straciła brata w tajemniczych okolicznościach – w 1963 roku w Tatry wyruszyła piątka studentów. Troje z nich znaleziono martwych, brat Krystyny przepadł bez wieści. Jeden z nich, Jacek, powrócił.

Po kilku dekadach Krystyna nieoczekiwanie zauważa Jacka w jednym w osiedlowym sklepie w Katowicach. Szybko okazuje się, że oboje mieszkają w tej samej dzielnicy. Zdeterminowana Krystyna chce dowiedzieć się od mężczyzny co tak naprawdę wydarzyło się w górach. Jednak kiedy wybiera się do jego domu, z nożem w plecaku, znajduje zwłoki Jacka. Kobieta jest świadoma, że jej obecność na miejscu zbrodni nie może wyjść na jaw. Zaczyna więc odkopywać kontakty z przeszłości i prowadzić śledztwo na własną rękę. Razem z kolejnymi odkryciami okazuje się, że sprawa jest jeszcze bardziej pogmatwana, niż mogło się na początku wydawać. W dodatku wszystko wskazuje na to, że może w nią być zamieszana bliska Krystynie osoba.

„Wiosna zaginionych” to pierwszy tom nowej trylogii kryminalnej Anny Kańtoch.

Z okazji przedprzedaży najnowszego kryminału autorki „Łaski” książki innych polskich autorów znalazły się w wyjątkowej promocji do -50%. Zapraszamy!