Nowa książka Diany Brzezińskiej ponad miesiąc przed premierą? Nowy kryminał Wojciecha Chmielarza i ostatni tom sagi Millennium w przedsprzedaży? Nie wiem czy wiecie, ale na Woblinku często możecie kupić książki przed premierą lub w tzw. pre-orderze. W pierwszym przypadku ebooki na Woblink.com dostępne są w sprzedaży przed oficjalną datą premiery. Przedsprzedaż zaś, gwarantuje, że plik pojawi się na waszej półce od razu w dniu premiery. Zobaczcie zatem jakie książki oferuje teraz Woblink.com.

Będziesz moja” Diana Brzezińska – PRZEDPREMIERA

premiera 18 września – kup już dziś

Będziesz moja
Kup ebooka na Woblink.com

Wspominaliśmy już, że na Woblinku często możecie upolować ebooki kilka tygodni przed premierą. Tak jest w przypadku nowej powieści Diany Brzezińskiej. Oficjalna premiera jej nowej powieści „Będziesz moja” odbędzie się 18 września.

W Szczecinie dochodzi do serii brutalnych morderstw. Sprawca wybiera młode, rudowłose kobiety, które zabija z niespotykanym okrucieństwem. Przed śmiercią przygotowuje ofiarom sadystyczną uroczystość. Żeby rozwiązać tę tajemniczą sprawę, zostaje powołany specjalny zespół, w którego skład wchodzą Ada i Krystian. On – przystojny, młody podkomisarz, a do tego amant i podrywacz. Ona – rudowłosa profilerka, pozbawiona empatii miłośniczka seriali true crime. Tę dwójkę połączy praca w Komendzie Wojewódzkiej Policji, współpraca z Archiwum X oraz… skomplikowana „przyjaźń”.

„Będziesz moja” to pierwszy tom nowego powieściowego cyklu kryminalnego. Premiera książki odbędzie się 18 września. Dlatego nie zwlekaj i kup ją już dziś w przedpremierze na Woblink.com.

Rana” – Wojciech Chmielarz – PRZEDSPRZEDAŻ

premiera 14 sierpnia

Rana
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru, Wojciech Chmielarz, wraca z nową powieścią! „Rana”, której premiera odbędzie się 14 sierpnia, to kryminalna historia, będąca studium zła czającego się w zaciszu domowego ogniska. Pod kołami pociągu ginie Marysia, uczennica prestiżowej szkoły w Warszawie. Po śmierci dziewczyny, jej nauczycielka próbuje na własną rękę dojść do tego, co tak naprawdę się stało. Niestety zaangażowanie się w sprawę kończy się dla niej tragicznie, kobieta zostaje zamordowana, a jej ciało znika w tajemniczych okolicznościach. Jedynie dwójka ludzi, Gniewomir i Klementyna, wie co mogło się zdarzyć. Jednak nikt z nich nie chce zaangażować się w tę sprawę. Najnowsza książka Chmielarza nie jest kontynuacją żadnej z poprzednich powieści i stanowi osobną książkę.

Pamiętaj – kupujesz ebook w przedsprzedaży! Pełna wersja książki pojawi się na Twojej półce w dniu premiery, czyli 14 sierpnia 2019.

Ta, która musi umrzeć” – David Lagerkrantz – PRZEDSPRZEDAŻ

premiera 22 sierpnia

Ta, która musi umrzeć
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

David Lagerkrantz powraca z ostatnią częścią bestsellerowego cyklu Millennium. „Ta, która musi umrzeć” zaczyna się od znalezienia martwego mężczyzny. Pozornie wygląda to na niefortunną śmierć bezdomnego, stan zwłok nie pozwala rozpoznać jego tożsamości. Lekarka sądowa, Fredrika Nyman, zwraca się o pomoc do znanego z poprzednich tomów Mikaela Blomkvista. Oboje podejrzewają, że nie była to przypadkowa śmierć. Blomkvist postanawia skontaktować się z Lisbeth Salander, która wyjechała z kraju by załatwić swoje porachunki z przeszłości.

David Lagercrantz to ceniony na całym świecie dziennikarz i autor bestsellerowej biografii Zlatana Ibrahimovicia. Po śmierci Stiega Larssona, twórcy sagi Millennium, na podstawie notatek pisarza podjął się kontynuowania bestsellerowego cyklu. „Ta, która musi umrzeć” to szósty i zarazem ostatni tom serii.

Pamiętaj – oferta Woblinka to przedsprzedaż! Pełna wersja książki pojawi się na Twojej półce w dniu premiery, czyli 22 sierpnia 2019.