Bestsellerowe serie „Jak czytać ludzi” i „Opowiem ci o zbrodni”, autobiograficzna książka Fajbusa i portret Steve Jobsa jakiego nie znacie – te wszystkie książki możecie kupić w formie ebooka w promocji do -50%! Promocja na wszystkie ebooki wydawnictwa Kompania Mediowa trwa do 3 czerwca.

promocja kompania mediowa do -50%

Jak czytać ludzi – Robin Dreeke, Cameron Stauth
tłum. Małgorzata Maruszkin

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych.

Autorem “Jak czytać ludzi” jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany, obiektywnie, racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny, słowa, mowę ciała, opinie, reputację, karierę zawodową i zdolności, czyli te elementy, które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa, lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę, strategię, sceptycyzm, spostrzegawczość – i nie zapominać, że prawda czasami bywa nieprzyjemna, a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

jak czytać ludzi nowości woblink
Kup ebooka za 27,90 zł na Woblink.com

Inwestuj w siebie #2: Nawyki bogatych i biednych – Michael YardneyTom Corley
tłum. Maciej Bernatt – Reszczyński

Książka Michaela Yardneya i Toma Corleya to szansa na poznanie konkretnych nawyków ludzi bogatych, które musisz nabyć, aby odnieść sukces. To także okazja do poznania nawyków ubogich, o których warto wiedzieć, by z nimi zerwać. Autorzy przez pięć lat badali i analizowali codzienne praktyki 233 ludzi sukcesu i 128 tych, którym się nie udało. W książce odsłaniają wszystkie różnice między nawykami obu grup badanych. A jest ich naprawdę wiele.

inwestuj w siebie ebook nawyki bogatych i biednych
Kup ebooka za 24,74 zł na Woblink.com

Książka opiera się nie tylko na wynikach pasjonujących badań socjologicznych, ale i na wiedzy z dziedziny fizjologii, neurologii i psychologii – podanych w formie luźnego, nieprzemądrzałego dialogu z czytelnikiem. Dialogu o tym, jak lepiej, bardziej pożytecznie i szczęśliwie żyć. I – jak to wielokrotnie podkreślają autorzy – w ostatecznym rachunku nie chodzi o pieniądze, lecz o dobre życie. Bo prawdziwe bogactwo, jak piszą, „zostaje, kiedy utracimy pieniądze i inne dobra materialne”

Opowiem ci o zbrodni #1 i #2

Najgłośniejsze polskie „pióra kryminalne” i mroczne historie, które wydarzyły się naprawdę. Kontynuacja bardzo dobrze przyjętej książki „Opowiem Ci o zbrodni” towarzyszącej programowi emitowanemu w telewizji Crime+Investigation.

kompania mediowa promocja opowiem ci o zbrodni
Kup ebooka za 14,95 zł na Woblink.com
promocja kompania mediowa opowiem ci o zbrodni 2
Kup ebooka za 17,45 zł na Woblink.com

Fajbus. 997 przypadków z życia – Magda Omilianowicz, Michał Fajbusiewicz

Twórca kultowego programu „Magazyn 997”, który przez lata elektryzował całą Polskę. Człowiek orkiestra, dziecko szczęścia, miłośnik dobrej zabawy. Szczerze o sobie i o plusach i minusach sławy.

Twórca kultowego programu „Magazyn 997”, który przez lata elektryzował całą Polskę. Człowiek orkiestra, dziecko szczęścia, miłośnik dobrej zabawy, dziennikarz, wymagający szef, zdyscyplinowany, choć rozrywkowy. Szczerze opowiada o sobie, o plusach i minusach sławy, kulisach pracy dziennikarza i swej przewrotnej naturze. Nie oszczędza też TVP, do której niedawno wrócił, lecz na bardzo krótko…

Ma na koncie sporo:

  • mnóstwo programów, w których badał zagadkowe zbrodnie sprzed lat, uczył, jak strzec się przed przestępcami, edukował – razem ze znanymi aktorami, jak nie wpaść w sidła naciągaczy
  • kilkaset filmów dokumentalnych
  • doświadczenia zdobywane podczas podróży – objechał niemal cały świat
  • tysiące fotografii, szczególnie cykle portretów oraz życzliwość całego grona wiernych przyjaciół, choć trzeba przyznać, że nie mają z nim lekko, jako że co i rusz zastawia na nich pułapkę.
fajbus kompania mediowa promocja
Kup ebooka za 17,45 zł na Woblink.com

Nadgryzione jabłko – Chrisann Brennan, tłum. Barbara Gadomska, Wanda Gadomska

Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs jakiego nie znaliśmy. Osobiste i wyjątkowe spojrzenie wieloletniej partnerki twórcy Apple i matki dziecka, do którego przez wiele lat się nie przyznawał. Steve Jobs zostawił trwały ślad w rozwoju ludzkości. Bezgranicznie fascynowała go technologia, a on sam odważnie kroczył własną drogą.

Kompania mediowa nadgryzione jabłko
Kup ebooka za 17,45 zł na Woblink.com

Wszystkie opisy pochodzą od wydawcy – Kompanii Mediowej