Wracamy z kolejną, siódmą już, edycją Święta E-Papieru i kolejnym konkursem z tej okazji! Razem z PocketBookiem przygotowaliśmy zabawę, w której można zgarnąć trzy czytniki ebooków PocketBook – Touch HD 3, Touch Lux 5 i Basic Lux 3. Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule oraz na naszym facebookowym fanpage’u. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia! 

Konkurs z okazji Święta E-Papieru – do wygrania czytnik PocketBook

W tym roku już po raz siódmy obchodzimy Święto E-Papieru, które zainaugurowaliśmy w 2016 roku razem z PocketBookiem, jednym z topowych producentów czytników ebooków. Wydarzenie to ma na celu promocję technologii e-papieru, a przede wszystkim czytanie książek elektronicznych. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są aż trzy czytniki ebooków:

👉czytnik PocketBook Touch HD 3
👉czytnik PocketBookTouch Lux 5
👉czytnik PocketBook Basic Lux 3

Konkurs z okazji Święta E-papieru: do wygrania czytnik PocketBook!

Jeśli chcecie przeczytać więcej o tym, dlaczego obchodzimy Święto E-Papieru odsyłamy TUTAJ.

Co zrobić żeby wygrać?

W tym roku zadanie konkursowe brzmi:

Złóżcie życzenia swoim czytnikom z okazji Święta E-Papieru! Zawrzyjcie w nich 3 tytuły książek, którymi najchętniej byście je nakarmili. Odpowiedź opublikujcie w komentarzu pod postem konkursowym na naszym facebookowym profilu do 08.09.2022 do godziny 23:59. Praca musi być oryginalną wypowiedzią i zawierać między 150-200 słów. Każdy uczestnik może zgłosić jedną odpowiedź konkursową. Powodzenia!

Regulamin konkursu: https://woblink.com/pl/swieto_epapieru_regulamin_konkursu

Nasz konkurs to także idealny pretekst do rozpoczęcia przygody z czytaniem książek elektronicznych. Jeśli nie jesteście przekonani do ebooków, sprawdźcie, dlaczego naszym zdaniem warto je czytać. Pokusiliśmy się także o wybranie naszych ulubionych tytułów. Znajdziecie je TUTAJ.