Właśnie wystartowaliśmy z przedpremierą najnowszej powieści Anny Musiałowicz pt. „Kuklany las”. To pełen baśniowej grozy i wzbudzający surrealistyczny niepokój horror. Premiera książki została zapowiedziana na 19 kwietnia, jednak już od dziś znajdziecie ją, w formie ebooka, na Woblink.com!

„Kuklany las” Anny Musiałowicz

Od 12 kwietnia ebook najnowszej powieści Anny Musiałowicz możecie kupić tylko w księgarni internetowej Woblink.com!

„Kuklany las” to klimatyczna opowieść pełna baśniowej grozy, łącząca horror z literaturą piękną. Anna Musiałowicz na kartach książki niepokoi, intryguje i wciąga czytelnika, snując pełną oniryzmu opowieść .

Kiedy pięcioletni Maciek wraca z wycieczki do lasu, wydaje się swojej matce inny niż zwykle. Czy coś dziwnego stało się w lesie? Coś, o czym chłopiec nie chce mówić? Paweł idzie nocą przez doskonale znany las. Niespodziewanie gubi drogę. Czy uda mu się ją kiedykolwiek odnaleźć? W podleśnej chatce mieszka staruszka, której z ust wylatują muchy.

Opis wydawcy:

Anna Musiałowicz stworzyła baśniową opowieść, oplątującą czytelnika grozą. Na polskiej scenie literackiej pojawia się bardzo obiecujący głos! I nawołuje do kuklanego lasu! Kroczcie za nim!

Kuklany las to gęsta od znaczeń, pięknie napisana i przede wszystkim bardzo niepokojąca powieść, która zostaje z czytelnikiem na długo po zakończeniu lektury. Polecam.

Anna Kańtoch

Niesamowita powieść, a w zasadzie oniryczna baśń. Nie mogłam się od niej oderwać do ostatniej strony. Długo jej nie zapomnę i na pewno jeszcze do niej wrócę.

Katarzyna Berenika Miszczuk

Po lekturze przeszedł mnie dreszcz. Co, gdyby śmierć przyszła ze strony najukochańszej osoby? Co, gdybym ja sama zagubiła się na tyle, by stać się dla ukochanej osoby śmiercią?

Marta Krajewska

Kuklany las to groza z rodzaju tej szczerej, baśniowej, odwołująca się, tak w treści jak i często w formie, do ludyczności i obrazków rodem z nieocenzurowanych Grimmów. Korzystając z nich, Musiałowicz jednak nie tyle po prostu straszy czy poucza, co subtelnie i konsekwentnie wzbudza uczucie surrealistycznego niepokoju. Od czytelnika zależy natomiast, co z nim w swojej głowie zrobi.

Jakub Ćwiek

Kuklany las
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Anna Musiałowicz to polska autorka młodego pokolenia. Z wykształcenia jest pedagogiem-resocjalizatorem, a z zamiłowania pisarką. Zadebiutowała w 2016 roku. Działa przede wszystkim w wydawnictwach związanych z horrorem i fantasy. Debiutancka powieść Musiałowicz „Diabeł zza okna” ukazała się w 2020 roku. W kwietniu 2021 roku wydała swoją kolejną książkę „Kuklany las”.

Kuklany las