Wakacje na rynku wydawniczym kojarzone są zazwyczaj z sezonem ogórkowym – mniejszą liczną premier i czasem, w którym większość z nas nadrabia czytelnicze zaległości. Jednak w tym, jakże specyficznym, 2020 roku jest inaczej i letnie miesiące aż po brzegi wypełnione są literackimi premierami. Zebraliśmy dla was kilkanaście najciekawszych ebookowych nowości lipca 2020 i przygotowaliśmy promocję, dzięki której będziecie mogli kupić najlepsze tytuły w wyjątkowych cechach.

Oto najciekawsze nowości lipca 2020:

 

Gra w morderstwo, Rachel Abbott

„Gra w morderstwo” to kolejny mroczny thriller psychologiczny w dorobku Rachel Abbott. Rok temu miał odbyć się ślub Lucasa, jednak do niego nie doszło. Teraz mężczyzna ponownie zaprasza gości, tym razem na rocznicę. Czy ma być to rocznica ślubu, do którego nigdy nie doszło czy też tragedii, jaka miała miejsce tamtego dnia? Dodatkowo Lucas przygotował tajemniczą grę, w której każdy musi wziąć udział…

nowości lipca "Gra w morderstwo"
Kup ebooka na Woblink.com!


Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń, Michał Stonawski

Michał Stonawski, badacz zjawisk paranormalnych, zabiera czytelników w podróż po mrożących krew w żyłach nawiedzonych miejscach. Opowiada ich historię, a także umożliwia czytelnikom zapoznanie się z relacjami świadków, którzy opowiadają o tym, co przeżyli, a także przedstawia opinie egzorcystów.

Kup ebooka na Woblink.com!


Dzieciństwo w pasiakach, Bogdan Bartnikowski

Bogdan Bartnikowski miał zaledwie dwanaście lat, kiedy pewnej sierpniowej nocy 1944 roku znalazł się razem z mamą na rampie KL Auschwitz-Birkenau. Po latach zaczął spisywać wspomnienia z piekła na ziemi – swoje oraz swoich kolegów i koleżanek. Jego książka jest wstrząsającą historią obozu Auschwitz z perspektywy dziecka. Wydanie zawiera niepublikowany wcześniej tekst „Chór w Birkenau”.

nowości lipca "Dzieciństwo w pasiakach"
Kup ebooka na Woblink.com!

Matka (prawie) idealna, Kerry Fisher

Najnowsza książka Kerry Fisher, autorki „Posłusznej żony” i „Sekretnego dziecka”, to pełna ciepła i humoru romantyczna opowieść o współczesnym Kopciuszku. Maia Etxeleku to młoda, atrakcyjna i inteligentna kobieta. Mimo tego, ma problem z wiarą we własne możliwości. Jedna z życzliwych dla Mai osób namawia ją na dokończenie przerwanej edukacji. Dodatkowo dzieci bohaterki otrzymają szansę na naukę w najlepszej prywatnej szkole w mieście. Są jednak pewne warunki, które Maia musi spełnić, a zadufany w sobie partner kobiety zamiast jej pomagać, podcina jej skrzydła. Zdeterminowana Maia podejmuje wyzwanie – postanawia zawalczyć o przyszłość swoją i swoich dzieci. Fragment powieści znajdziecie TUTAJ.

Kup ebooka na Woblink.com!

Od jednego Lucypera, Anna Dziewit-Meller

„Od jednego Lucypera” to opowieść o Śląsku, rodzinie i kobietach. Anna Dziewit-Meller przedstawia historię górniczej rodziny i opowiada o mrocznych latach czterdziestych XX wieku, klasowej emancypacji, a także współczesnych problemach. Autorka porusza także temat, który wciąż bywa pomijany – rola i udział kobiet w historii, tej małej i wielkiej.

nowości lipca "Od jednego Lucypera"
Kup ebooka na Woblink.com!

W samym sercu morza, Jojo Moyes

Jennifer trafia na plażę pełną starych statków. Nie spodziewa się, że właśnie w tym miejscu może znaleźć opowieść o podróży, która zmieniła wszystko.
Koniec wojny, Frances wchodzi na pokład statku, który ma zabrać ją do Anglii. Wszyscy myślą, że kobieta płynie do ukochanego, ale to tylko pretekst, aby uciec przed przeszłością. Na pokładzie Frances przez przypadek poznaje Henry’ego. Owo spotkanie będzie najgorszą i jednocześnie najlepszą rzeczą, jaka mogła się jej przydarzyć.
Powieść została zainspirowana prawdziwą historią autorki.

Kup ebooka na Woblink.com!

Pionierzy. Ludzie, którzy zbudowali Amerykę, David McCullough

„Pionierzy” autorstwa Davida McCullougha, dwukrotnego laureata Nagrody Pulitzera, nakreślają panoramę początków Stanów Zjednoczonych. Autor pokazuje życie tytułowych pionierów, często podróżujących grupami na wozach, w których przewozili cały swój majątek. Taka wyprawa wymagała odwagi i determinacji. Amerykańscy pionierzy pokonywali kolejne przeciwności losu, zakładali osady i powoli tworzyli kraj, jaki znamy dzisiaj: pełen wartości, ale także słynący z krwawej historii.

nowości lipca "Pionierzy"
Kup ebooka na Woblink.com!

Osiedle RZNiW, RemigiuszMróz

Najnowsza powieść Remigiusza Mroza to pełna napięcia kryminalna historia i świeże spojrzenie na subkulturę hip-hopową z przełomu wieków. To także opowieść o wciąż obecnym w Polsce ubóstwie. Młody chłopak mieszkający samotnie na dwunastym piętrze jednego z bloków otrzymuje pewnej nocy dziwnego smsa. Następnego dnia okazuje się, że koleżanka z jego klasy zniknęła. Nastolatek rozpoczyna poszukiwania zaginionej.

Kup ebooka na Woblink.com!

Córka nieboszczyka, Joanna Jodełka

Pierwsza część kryminalnego cyklu Joanny Jodełki, którego głównymi bohaterkami są przyrodnie siostry. Pierwsza z nich to konserwatorka sztuki, druga jest charakteryzatorką teatralną. Poznają się na pogrzebie ojca. Ich ciotka wątpi, że mężczyzna zmarł śmiercią naturalną, a podejrzani o zbrodnie są wszyscy – antykwariusz, brat naukowiec, właścicielka sklepu ezoterycznego, młoda instagramerka, ogrodnik, a także kuzynki bliźniaczki. Siostry rozpoczynają prywatne śledztwo, a czas nagli coraz bardziej. W dodatku ginie kolejna osoba…

nowości lipca "Córka nieboszczyka"
Kup ebooka na Woblink.com!

Listy w góry, Agnieszka Lis

„Listy w góry” to poruszająca opowieść o tęsknocie, samotności, a także o pasji. Główna bohaterka jest żoną himalaisty, dla którego górska wspinaczka jest największą miłością. Z czasem zaczyna sobie uświadamiać, że z każdym kolejnym wyjazdem traci więź z ukochanym. Skomplikowane lata osiemdziesiąte, zmieniająca się sytuacja gospodarcza i polityczna wpłyną na losy kobiety i jej rodziny. Czy w świecie wypełnionym pasją znajdzie się czas na miłość?

Kup ebooka na Woblink.com!

Mademoiselle Coco. Miłość zaklęta w zapachu, Michelle Marly

Paryż 1919 rok. Trzydziestosześcioletnia Coco Chanel to ikona stylu, symbol nowoczesnej kobiety, która nawet w spodniach pozostaje zmysłowa. Wszystkie kobiety rywalizują o jej piękne kreacje. Chanel stworzyła świetnie prosperujący dom mody, którego klientkami są damy z najwyższych kręgów towarzyskich. Lata ubóstwa wydają się odległe, ale niskie pochodzenie wciąż ją prześladuję. Kiedy miłość życia Coco ginie w wypadku kobieta wpada w depresję. Podczas podróży do Wenecji napotyka niezwykły zapach, który będzie chciała odtworzyć na pamiątkę po swoim kochanku.

nowości lipca "Mademoiselle Coco"
Kup ebooka na Woblink.com!

Poparzone dziecko, Stig Dagerman

„Poparzone dziecko” to tytuł z Serii Dzieł Pisarzy Skandynawskich Wydawnictwa Poznańskiego. Poruszająca opowieść o trójkącie miłosnym między ojcem, jego kochanką i synem. Powieść pełna jest emocji, napięć i uczuć. Autor książki to jeden z najbardziej cenionych szwedzkich prozaików XX wieku.

Kup ebooka na Woblink.com!

Sprzedawca, Krzysztof Domaradzki

„Sprzedawca” to połączenie kryminału z komentarzem na temat polskiego biznesu i jego mrocznej, wynaturzonej strony. Główny bohater jest cynicznym manipulantem i urodzonym sprzedawcą. Jego jedynym celem jest wygrywanie – bez względu na koszty czy straty jakie może po drodze ponieść. Kiedy na trop jego zbrodni trafiają policjanci z Komendy Stołecznej Policji perfekcyjne życie psychopatycznego hedonisty zaczyna chwiać się w posadach.

nowości lipca "Sprzedawca"
Kup ebooka na Woblink.com!

Wszystkie tytuły z powyższej listy najlepszych nowości lipca znajdziecie u nas w promocyjnych cenach. Promocja trwa do 21 lipca.