Tylko u nas, możecie już dzisiaj kupić przedpremierowego ebooka „Nawiedzony dom” Johna Boyne’a. I to na kilka dni przed oficjalną premierą tego tytułu, która ma odbyć się 12 listopada. „Nawiedzony dom” jest klasyczną powieścią grozy łączącą rodzinne tajemnice, angielską prowincje i pełną sekretów starą posiadłość.

„Nawiedzony dom” – przedpremiera

Rok 1867, Anglia. Po śmierci swojego ojca Eliza Caine porzuca dotychczasowe życie w Londynie. Rozpoczyna pracę w posiadłości Gaudlin Hall jako guwernantka. W starym domostwie nie zastaje jednak swojego pracodawcy, a jedynie dwójkę dzieci.

Nawiedzony dom
Kup ebooka na Woblink.com

Mroczne tajemnice wypełniają angielską prowincję nadając jej klaustrofobiczny klimat, a seria następujących po sobie zdarzeń wskazuje na obecność sił nadprzyrodzonych. Na jaw wychodzi wiadomość o tym, co spotkało poprzednie guwernantki. Eliza Caine będzie musiała stoczyć walkę o życie swoje i powierzonych pod jej opiekę dzieci.

John Boyne to irlandzki pisarz znany przede wszystkim z powieści „Chłopiec w pasiastej piżamie”, która stała się międzynarodowym bestsellerem.