Sam Mariusz Szczygieł, na swoim profilu na Instagramie, zastanawia się gdzie można kupić „Nie ma”? Nie musicie daleko szukać. „Nie ma” jest u nas! I to w promocji -50%, za 23 złote! Przypomnijmy tylko (jeśli jeszcze nie wiecie), że za książkę „Nie ma”, Mariusz Szczygieł dostał Nagrodę Literacką Nike 2019 oraz Nagrodę Czytelników!

„Nie ma” – Mariusz Szczygieł, Dowody na Istnienie 

Nie ma
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Nie ma” to próba literackiego opisania tego czego… no właśnie – nie ma. A podjął się tego zadania nie byle kto, a sam Mariusz Szczygieł, jeden z najważniejszych przedstawicieli środowiska reporterskiego w naszym kraju. Na Woblink.com możecie kupić ebooka za połowę ceny, w promocji za jedyne 23 złote!

Opis książki: Mariusz Szczygieł – laureat Europejskiej Nagrody Literackiej i Dziennikarz Roku 2013 – opowiada prawdzie historie o nie ma. Nie ma kogoś. Nie ma czegoś. Nie ma przeszłości. Nie ma pamięci. Nie ma widelców do sera. Nie ma miłości. Nie ma życia. Nie ma fikcji. Nie ma właściwego koloru. Nie ma komisji. Nie ma grobu. Nie ma siostry. Nie ma klamek. Nie ma niebieskich tulipanów. Nie ma nie ma. Rozmówcami Szczygła są ludzie z różnych światów: czeska poetka, ukraiński żołnierz, polska księgowa, albański malarz, izraelska pisarka, a także jego ojciec, z którym autor wybiera się ostatni raz w życiu do Pragi. Nad książką unosi się rada, którą dała autorowi Hanna Krall: „Wszystko musi mieć swoją formę, swój rytm, panie Mariuszu. Zwłaszcza nieobecność”.

Finaliści nagrody literackiej nike
Finaliści Nagrody Nike 2019 w promocji na Woblink.com