Właśnie ruszyliśmy z przedpremierą najnowszego reportażu Wojciecha Jagielskiego pt. „Strona świata”. To wybór aktualnych i najciekawszych tekstów cenionego reportażysty. Premiera książki została zapowiedziana na 30 września, jednak już teraz znajdziecie ją, w formie ebooka, na Woblink.com!

„Strona świata” Wojciecha Jagielskiego

Od 24 września ebook najnowszego reportażu Wojciecha Jagielskiego możecie kupić tylko w księgarni internetowej Woblink.com!

„Strona świata” to wybór aktualnych tekstów Wojciecha Jagielskiego publikowanych w ciągu ostatnich lat na łamach „Tygodnika Powszechnego”. Autor opowiada o Afryce, Indiach, Bliskim Wschodzie i Kaukazie, łącząc swoją wiedzę z bardzo dobrą znajomością opisywanych miejsc. Z historii władców i zwykłych ludzi tworzy obraz znanego nam współcześnie świata. Pozwala także lepiej zrozumieć miejsca, które mają znaczący wpływ na kształt przyszłości.

Strona świata
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Wojciech Jagielski jest reporterem, pisarzem i dziennikarzem. Swoją karierę zaczynał w latach 80. jako dziennikarz PAP. Później pracował w „Gazecie Wyborczej”, a obecnie jest związany z „Tygodnikiem Powszechnym”. Współpracuje również z „Le Monde” oraz BBC. Zajmuje się przede wszystkim tematyką Afryki, Azji Środkowej i Kaukazu. Jest autorem takich publikacji jak m.in. „Wieże z kamienia”, „Wypalanie traw” czy „Na Wschód od Zachodu”.