Tylko u nas, na Woblink.com, możecie kupić ebooka „Opowiem ci o zbrodni 2” w przedpremierze! I to tydzień przed oficjalną premierą książki, która odbędzie się 18 września! W książce o prawdziwych zbrodniach piszą Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Marta Guzowska, Małgorzata Kuźmińska, Michał Kuźmiński, Joanna Opiat-Bojarska i Katarzyna Puzyńska.

Opowiem ci o zbrodni 2

„Opowiem ci o zbrodni 2” to kontynuacja entuzjastycznie przyjętej książki, której towarzyszy program emitowany w telewizji Crime+Investigation Polsat. Po raz kolejny w antologii pojawiają się najpopularniejsi polscy autorzy kryminałów i mrocznych opowieści. Po raz kolejny też autorzy podjęli się opisania prawdziwych zbrodni. W drugim tomie możecie przeczytać siedem historii, napisanych przez ośmiu pisarzy – Igora Brejdyganta, Wojciecha Chmielarza, Maxa Czornyja, Martę Guzowską, Małgorzatę i Michała Kuźmińskich, Joannę Opiat-Bojarską oraz Katarzynę Puzyńską. Oprócz opisania konkretnych zbrodni, autorzy książki poznawali okoliczności ich popełnienia. W tym celu przeprowadzili dziesiątki rozmów ze specjalistami kryminologii – psychologami, biegłymi, profilerami oraz przeanalizowali setki stron dokumentów i akt.

Opowiem ci o zbrodni
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Program Opowiem ci o zbrodni

Premierze książki towarzyszyć będzie też premiera drugiego sezonu programu „Opowiem ci o zbrodni” w telewizji Crime+Investigation. Występują w nim autorzy poszczególnych opowieści. W programie opowiadają o kulisach opisywanych śledztw oraz na wizji rozmawiają z z ekspertami, którzy pomagali im w poznaniu przebiegu zbrodni.

Premiera książki odbędzie się 18 września, jednak już dziś możecie kupić ją przedpremierowo w formie ebooka na Woblink.com. Za wydanie książki odpowiedzialne jest wydawnictwo Kompania Mediowa, które jest również producentem programu telewizyjnego.