5 maja swoją premierę będzie miała ostatnia książka Carlosa Ruiza Zafóna pt. „Miasto z mgły”. To zbiór opowiadań będący poszerzeniem literackiego świata Cmentarza Zapomnianych Książek. Dodatkowo, również 5 maja, na naszym rynku wydawniczym pojawią się najnowsze powieści Katarzyny Bondy pt. „Nikt nie musi wiedzieć” i Andy’ego Weira „Projekt Hail Mary”. Już teraz ebooki wszystkich trzech tytułów, w przedsprzedaży, znajdziecie w księgarni internetowej Woblink.com! Przedsprzedaż gwarantuje, że pełne pliki pojawią się na waszej półce od razu w dniu premiery.

„Miasto z mgły” Carlos Ruiz Zafón – przedsprzedaż

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 5 maja. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

„Miasto z mgły” jest ostatnią książką Carlosa Ruiza Zafóna będąca poszerzeniem literackiego świata Cmentarza Zapomnianych Książek. To zbiór jedenastu opowiadań mających w sobie wszystkie najbardziej charakterystyczne cechy pisarstwa Zafóna. Każde z nich jest pełne specyficznej atmosfery jego najpopularniejszych książek – smutku, zadumy i dystansu. Czytelnicy znajdą w nich również nawiązania do serii o Cmentarzu Zapomnianych Książek.

Opis wydawcy:
Młody chłopak odkrywa, że chce zostać pisarzem, kiedy jego opowieści zaciekawiają bogatą dziewczynę, która skradła mu serce. Budowniczy ucieka z Konstantynopola z projektami sekretnej biblioteki. Dziwny dżentelmen zachęca Cervantesa do napisania książki, jaka jeszcze nigdy nie powstała. Gaudí, płynący na pokładzie transatlantyku zachwyca się parą i światłem ̶ materią, z której powinny być zrobione miasta.

Przedsprzedaż: Miasto z mgły
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Nikt nie musi wiedzieć” Katarzyna Bonda – przedsprzedaż

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 5 maja. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

Po prawie dziesięciu latach przerwy Katarzyna Bonda, autorka bestsellerowych kryminałów, powraca do swojej bestsellerowej serii z psychologiem śledczym Hubertem Meyerem. Tym razem bohater będzie musiał zmierzyć się z najtrudniejszym śledztwem w jego całej karierze.

Opis wydawcy:
Tylko on, telewizor i bateria tequili. Tak Hubert Meyer postanawia spędzić swój trzynastodniowy urlop. Ten plan się jednak nie powiedzie. Nieznajoma kobieta zaczyna nękać go dziwnymi esemesami, a wkrótce potem niezapowiedzianą wizytę składają mu zaprzyjaźnieni policjanci razem z prokurator Weroniką Rudy. Pół roku wcześniej jeden z funkcjonariuszy zastrzelił Japę, niebezpiecznego gangstera. Żeby ocalić policjanta przed grożącą mu karą, Meyer ma sporządzić ekspertyzę która, skieruje śledztwo na lewe tory. Śmierć Japy zostałaby wtedy uznana za gangsterskie porachunki. Potrzebna jest jednak „przykrywka”, zastępcza sprawa, nad którą śledczy będą oficjalnie pracować.

Wybór pada na morderstwo w Mosznej, gdzie na drodze prowadzącej do zamku porzucono zmasakrowane ciało młodego chłopaka. Kiedy Meyer i Rudy próbują odkryć tożsamość sprawcy, ten dokonuje kolejnych zbrodni. Śledczy przesłuchują kolejnych świadków. Trop wciąż się urywa. Za murami starego zamku aż buzuje od konfliktów. To będzie najtrudniejsze i najbardziej ryzykowne śledztwo w całej karierze Meyera.

Przedsprzedaż: Nikt nie musi wiedzieć
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Projekt Hail Mary” Andy Weir – przedsprzedaż

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 5 maja. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

„Projekt Hail Mary” to najnowsza książka Andy’ego Weira, autora „Marsjanina”, na podstawie którego powstał głośny film w reżyserii Ridleya Scotta. Tym razem autor opowiada historię samotnego astronauty, który jako jedyny może uratować Ziemię przed nadchodzącą katastrofą.

Opis wydawcy:
Z załogi, która wyruszyła na straceńczą misję ostatniej szansy, przeżył jedynie Ryland Grace. Teraz od niego zależy, czy ludzkość przetrwa.
Tylko że on na razie nie ma o tym pojęcia. Z początku nawet nie pamięta, kim jest, więc skąd ma wiedzieć, czego się podjął i jak ma tego dokonać?
Na razie wie tylko tyle, że przez bardzo długi czas był pogrążony w śpiączce. A po przebudzeniu znalazł się niewyobrażalnie daleko od domu. Całkiem sam, jeśli nie liczyć ciał zmarłych towarzyszy.
Czas płynie nieubłaganie, a oddalony o lata świetlne od innych ludzi Grace jest zdany wyłącznie na siebie.
Ale czy na pewno?

Przedsprzedaż: Projekt Hail Mary
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Z okazji przedsprzedaży najnowszych powieści Carlosa Ruiza Zafóna, Katarzyny Bondy i Andy’ego Weira przygotowaliśmy dla was wyjątkową promocję. Znajdziecie w niej inne książki autorów w promocyjnych cenach.