19 maja ukaże się najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza pt. „Wilkołak”, w której powraca detektyw Dawid Wolski – znany czytelnikom z takich powieści jak „Wampir” i „Zombie”. Właśnie rozpoczęliśmy przedsprzedaż ebooka tego tytułu: możecie kupić go już dziś, a pełne pliki pojawią się na waszej półce od razu w dniu premiery.

„Wilkołak” – powrót detektywa Dawida Wolskiego

19 maja ukaże się najnowszy kryminał „Wilkołak” Wojciecha Chmielarza, nagradzanego autora kryminałów, thrillerów i książek sensacyjnych. Powieść jest także wielkim powrotem detektywa Dawida Wolskiego, którego losy czytelnicy mogli poznać we wcześniejszych tytułach Chmielarza takich jak „Wampir” i „Zombie”.  Dodatkowo obecnie trwa ostatni etap sprzedaży praw do filmu i serialu na podstawie powieści!

Opis wydawcy:

Prywatny detektyw Dawid Wolski nie spocznie. Na cmentarzu, na pogrzebie swojego ojca, mecenasa Wolskiego, który doprowadził do uwolnienia mordercy Igi, kobiety jego życia – widzi ją z daleka i już wie, że przeszłość wróciła i niemożliwe stało się możliwe. Dziewczyna jest dziesięć lat starsza, zmieniona, ale to Iga. Tylko on ją zobaczył, tylko on ją rozpoznał. Nikt mu nie wierzy, lecz on jest pewien – Iga żyje. Żyje i z jakiegoś powodu znowu znika. Od chwili jej śmierci Wolski wie, że coś jest nie tak i teraz ma pretekst, żeby to sprawdzić. Dopuszcza się profanacji i w niebezpieczną grę wciąga jedynego przyjaznego mu człowieka – prokuratora Adama Górnika. Prawda okaże się jednak zbyt trudna do przyjęcia, ale dla Wolskiego nie ma ratunku…

Wilkołak
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Z okazji przedsprzedaży najnowszej powiesi Wojciecha Chmielarza przygotowaliśmy specjalną promocję, w której znajdziecie pozostałe tytuły autora do -55%!

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę „Wilkołak” w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 19 maja. Nie zapomnij o odświeżeniu półki.