A między nami ocean… (ebook) –	Susan Wiggs

ebook A między nami ocean…

Autor:

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Format: EPUB, MOBI

Ocena czytelników

6,9
(208 ocen)zawiera oceny z Lubimy Czytać

Zaloguj się, by ocenić:

0
Twoja cena:

Przystojny mąż, trójka wspaniałych dzieci, piękny dom – niejedna kobieta pozazdrościłaby Grace Bennett takiego życia. Pod pięknym obrazkiem kryje się jednak szara rzeczywistość. Małżeństwo Grace od dawna pozbawione jest pasji i zrozumienia. Jej mąż Steve, ambitny oficer marynarki, pnie się po szczeblach kariery i nie zauważa, że coraz bardziej oddala się od bliskich. Samotna i sfrustrowana Grace czuje, że potrzebuje prawdziwej odmiany. Gdy niespodziewanie poznaje tajemnicę z przeszłości Steve’a, stwierdza, że już zbyt wiele poświęciła dla ich związku. Odtąd chce czerpać z życia pełnymi garściami. Koniec małżeństwa Bennettów wydaje się przesądzony…Niespodziewanie na Grace spada wiadomość o wybuchu na lotniskowcu Steve’a. Koszmarne godziny niepewności, spędzone w oczekiwaniu na jakiekolwiek wieści, uświadamiają jej, że tak naprawdę nigdy nie przestała kochać męża. Czy jednak dostaną szansę, by zacząć od nowa?

Język publikacjipolski
Typ produktuE-book w formatach: EPUB, MOBI
Rozmiary plików 0.66 MB (MOBI), 0.69 MB (EPUB)
Typ zabezpieczeniaznak wodny
Warunki dostępunielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione
Wymagania sprzętoweaby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI.

Wyświetlane oceny zawierają oceny
z Lubimy Czytać

Dagu W

02.11.2014, 12:37

„Idealna na wakacje.”

Typowa książka obyczajowa. Fabuła prosta, mało zaskakująca. Akcja kręci się wokół amerykańskiej marynarki, samolotów, lotniskowców i rodziny, która szuka swojego miejsca na ziemi. Pokazane jest tu, życie, ciągle czekających żon, wyzwań jakie stawia przed nimi życie i motywów trwania w tym czekaniu.
Książka z typu tych, które miło i szybko się czyta i równie szybko zapomina. Idealna na wakacje.