A między nami ocean… (ebook) –	Susan WiggsPromocja

E-book

A między nami ocean…

Pobierz bezpłatny fragment:

EPUBMOBI

Opis publikacji

Przystojny mąż, trójka wspaniałych dzieci, piękny dom – niejedna kobieta pozazdrościłaby Grace Bennett takiego życia. Pod pięknym obrazkiem kryje się jednak szara rzeczywistość. Małżeństwo Grace od dawna pozbawione jest pasji i zrozumienia. Jej mąż Steve, ambitny oficer marynarki, pnie się po szczeblach kariery i nie zauważa, że coraz bardziej oddala się od bliskich. Samotna i sfrustrowana Grace czuje, że potrzebuje prawdziwej odmiany. Gdy niespodziewanie poznaje tajemnicę z przeszłości Steve’a, stwierdza, że już zbyt wiele poświęciła dla ich związku. Odtąd chce czerpać z życia pełnymi garściami. Koniec małżeństwa Bennettów wydaje się przesądzony…Niespodziewanie na Grace spada wiadomość o wybuchu na lotniskowcu Steve’a. Koszmarne godziny niepewności, spędzone w oczekiwaniu na jakiekolwiek wieści, uświadamiają jej, że tak naprawdę nigdy nie przestała kochać męża. Czy jednak dostaną szansę, by zacząć od nowa?

Informacje szczegółowe

Język publikacji

polski

Typ produktu

E-book w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.66 MB (MOBI), 0.69 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie czytelników:

Dodaj komentarz

Dagu W

02.11.2014, 12:37

„Idealna na wakacje.”

Typowa książka obyczajowa. Fabuła prosta, mało zaskakująca. Akcja kręci się wokół amerykańskiej marynarki, samolotów, lotniskowców i rodziny, która szuka swojego miejsca na ziemi. Pokazane jest tu, życie, ciągle czekających żon, wyzwań jakie stawia przed nimi życie i motywów trwania w tym czekaniu.
Książka z typu tych, które miło i szybko się czyta i równie szybko zapomina. Idealna na wakacje.

Dodaj recenzję