Od 16 grudnia w księgarni internetowej Woblink.com dostępny jest audiobook powieści „Pokora” Szczepana Twardocha w interpretacji Michała Żurawskiego. Warto dodać, że lektor audiobooka zagrał główną rolę w serialowej ekranizacji „Króla”, wcześniejszej powieści Twarodocha.

Audiobook „Pokora” na Woblinku!

„Pokora” to najnowsza powieść Szczepana Twardocha, laureata „O!Lśnienia 2016” i autora takich bestsellerów jak „Morfina” czy „Król”. Od 16 grudnia na Woblinku możecie kupić pełną wersję audiobooka  „Pokory” w interpretacji Michała Żurawskiego. Warto wspomnieć, że Żurawski zagrał główną rolę w serialowej ekranizacji „Króla” – wcielił się w postać żydowskiego boksera Jakuba Szapiro. Serial jest dostępny na Canal+.

Najnowsza powieść autora bestsellerowego „Króla”

Opis wydawcy:

Pożądanie. Władza. Uległość.

Co stracisz, walcząc o godność?

Epicka powieść o rewolucji, wojnie i miłości.

11 listopada 1918. Leutnant Alois Pokora wychodzi ze szpitala na ulice zrewoltowanego Berlina. Stary świat się skończył.

La Belle Époque umarła w okopach I wojny światowej. Nowy świat rodzi się w bólach: na froncie zachodnim i podczas rewolucji, przetaczającej się przez pokonane Niemcy.

Alois nie należał do starego świata, nie należy też do nowego. Syn górnika z Górnego Śląska, zrządzeniem losu wyrwany z proletariackiej rodziny, wszędzie spotyka się z pogardą i odrzuceniem. Samotny i prześladowany, wierzy tylko w erotyczną relację z perwersyjną, dominującą Agnes. Jednak w świecie, który się skończył, nic nie jest prawdziwe.

„Pokora” to porywająca powieść o miłości, wojnie i rewolucji. Epicka historia o Berlinie i Śląsku, o Niemcach i Polakach, o podziałach społecznych i etnicznych. O pożądaniu, władzy, uległości i cenie, jaką płaci się w walce o godność.

Pokora
Kup audiobooka na Woblink.com

Szczepan Twardoch – pisarz, publicysta, autor bestsellerowych i jednych z najbardziej cenionych współczesnych polskich powieści takich jak „Morfina”, „Drach”, „Król”, „Królestwo” i „Pokora”. Prawa do jego książek zostały sprzedane do kilkunastu krajów. W kwietniu tego roku „Król” miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych. Na podstawie powieści powstał serial z Michałem Żurawskim, Arkadiuszem Jakubikiem, Magdaleną Boczarską i Borysem Szycem w rolach głównych.

Najnowszą powieść autora, „Pokorę“, w formie ebooka, audiobooka i książki papierowej możecie kupić na Woblink.com

Fragmentu audiobooka możecie posłuchać tutaj: