10 marca, nakładem Wydawnictwa Znak, ukaże się książka „Kamala Harris” Dana  Moraina. Będzie to pierwsza biografia amerykańskiej prawniczki, polityczki, a od 20 stycznia 2021 wiceprezydentki Stanów Zjednoczonych. Już dzisiaj możecie kupić ebooka tego tytułu w przedsprzedaży na Woblink.com – w promocyjnej cenie.

Kamala Harris. Pierwsza biografia – przedsprzedaż książki Dana Moraina

„Kamala Harris” Dana Moriana to pierwsza biografia amerykańskiej polityczki i prawniczki o hindusko-jamajskim pochodzeniu, która 20 stycznia 2021 roku została wiceprezydentką Stanów Zjednoczonych. Autor książki jest dziennikarzem. Od czterech dekad zajmuje się polityką USA i przez przeszło dwadzieścia lat pracował dla „Los Angeles Times”.

Ebooka książki „Kamala Harris. Pierwsza biografia” znajdziecie na Woblinku już dzisiaj. Kupicie go w promocyjnej cenie 21,99 zł. Pamiętajcie – pełen plik pojawi się na półce w dniu premiery, czyli 10 marca.

Kamala Harris
Znajdź ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Kamala Harris. Pierwsza biografia” Dana Moraina

Opis wydawcy:

Kobieta, o której mówi cały świat

Na tworzącą się historię patrzyła z dziecięcego wózka, gdy rodzice zabierali ją ze sobą na protesty, które zmieniły Amerykę. Córka imigrantów, dorastająca w różnorodnej, słonecznej Kalifornii, szybko odczuła, czym są nierówne szanse. Największą inspiracją jest dla niej mama – Shyamala, która zawsze powtarzała córce: Możesz być pierwsza, ale pamiętaj, byś nie była ostatnia.

Ona sama mówi, że gdy światła polityki gasną, ze wszystkich ról, jakie odgrywa w życiu: prokuratorki, polityczki, wiceprezydentki USA, najważniejsze jest dla niej bycie Momalą – matką swoich przybranych dzieci.

Choć jej ciepły uśmiech znają wszyscy, w swojej karierze Kamala niejednokrotnie dała się poznać jako twarda, zdecydowana negocjatorka. Jako prokuratorka zawsze stawała po stronie ofiar. Stanowczo potępiła działania policji po śmierci George’a Floyda. Dziś jest symbolem nadziei na koniec rządów populistów na całym świecie.

Niezwykła historia dziewczyny z Kalifornii, o hindusko-jamajskich korzeniach, która stała się najważniejszą kobietą w Ameryce, to także intrygująca opowieść o tym wielokulturowym, pełnym sprzeczności i niezmiennie fascynującym kraju.

Kamala Harris