20 maja, nakładem Wydawnictwa Filia, ukaże się „Lot 202” – najnowsza powieść Remigiusza Mroza. Jednak już teraz możecie ją kupić, w formie ebooka, w przedsprzedaży na Woblinku. Dodatkowo, razem z Wydawnictwem Filia, przegotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać papierowy egzemplarz powieści „Lot 202”.

„Lot 2020” Remigiusza Mroza

„Lot 2020” to najnowsza powieść Remigiusza Mroza, autora bestsellerowego cyklu z Joanną Chyłką w roli głównej.

Nowa Huta, zwyczajna piątkowa noc. O drugiej piętnaście kamery miejskiego monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka. Co dziwne, nie ma go na nagraniach z następnej przecznicy.

Kilka lat później podkomisarz Agnieszka Oliwa znajduje ciało zaginionego chłopaka w Opolu. Wszystkie ślady wskazują na to, że popełnił wyjątkowo osobliwe samobójstwo.

Tymczasem z warszawskiego Okręcia startuje samolot z premierem na pokładzie. Ten pozornie zwyczajny lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Jednak bardzo szybko okazuje się, że najprawdopodobniej samolot nie dotrze do celu. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Jedyną poszlaką w tej sprawie jest młody chłopak, który niegdyś zaginął na Nowej Hucie.

Lot 202
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Lot 202” – przedsprzedaż na Woblink.com

Ebooka „Lot 202” Remigiusza Mroza możecie znaleźć już dzisiaj w księgarni internetowej Woblink.com – w promocyjnej cenie 22,90 zł. Pełen plik pojawi się na wirtualnej półce w dniu premiery, 20 maja.

Lot 202

Konkurs!

Z okazji premiery nowej powieści Remigiusza Mroza, razem z Wydawnictwem Filia, przygotowaliśmy dla was konkurs. Możecie w nim wygrać jeden z trzech egzemplarzy książki „Lot 202”. Co zrobić żeby wygrać? To proste! Musicie tylko wejść na post konkursowy na naszym fanpage’u i w komentarzu pod nim odpowiedzieć na konkursowe pytanie o miejsce, w które chcielibyście lecieć w przypadku zniesienia zakazu podróżowania. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy książką „Lot 202” – w formie papierowej. Więcej informacji o konkursie znajdziecie TUTAJ.