Już od dzisiaj na Woblink.com możecie kupić, w przedsprzedaży, ebooka nowej powieści Remigiusza Mroza – i to na tydzień przed oficjalną premierą książki!  „Precedens” to dwunasty tom bestsellerowego cyklu z Joanną Chyłką w roli głównej.

„Precedens” – przedsprzedaż najnowszej powieści Remigiusza Mroza

Dwunasty tom poczytnego cyklu Remigiusza Mroza – dostępny w przedsprzedaży na Woblink.com

Do Joanny Chyłki zgłasza się z bardzo nietypową sprawą jedna z topowych polskich aktorek. Kobieta mówi, że za chwilę popełni przestępstwo i chce, aby to właśnie Joanna ją broniła. Zanim prawniczka ma szansę się zastanowić i zapobiec ewentualnej zbrodni, jest już za późno. Aktorka brutalnie moderuje swoją ofiarę. Wszystko transmituje w mediach społecznościowych. Śledczy posiadają niepodważalne dowodu – ślady DNA i nagrania. Nie mają więc żadnych wątpliwości co do winy kobiety. Ta jednak nie przyznaje się do popełnienia przestępstwa. Zapewnia Kordiana i Chyłkę, że tak naprawdę popełniła zbrodnię doskonałą.

Precedens
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Precedens” to najnowsza, dwunasta część serii o Joannie Chyłce. Wcześniej w ramach cyklu ukazały się następujące tytuły: „Kasacja” (2015), „Zaginięcie” (2015), „Rewizja” (2016), „Immunitet” (2016), „Inwigilacja” (2017), „Oskarżenie” (2017), „Testament” (2018), „Kontratyp” (2018), „Umorzenie” (2019) , „Wyrok” (2019) i „Ekstradycja” (2020).

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 16 września. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

Precedens