Wirtualne Targi
okładka Nie moja matka audiobook | MP3 | Miranda Smith

Pobierz za darmo fragment ebooka

Darmowy fragment dla Ciebie

Słuchaj fragmentu
Promocja

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

42,90 zł

Nie moja matka
Miranda Smith audiobook

7,1

Moja ocena:

Sprzedaje i dostarcza: Woblink

Dodano do koszyka

Koszyk

Opis treści

Mają niewłaściwą osobę. Popełnili błąd. Policja bez przerwy myli tropy, prawda? Mówią o tym w każdym filmie dokumentalnym. Nie ma mowy, żeby moja matka, jedyny rodzic, jakiego kiedykolwiek miałam, mogła zrobić coś tak potwornego. Moja matka jest troskliwa. Myśli o innych. Wszystkich stawia przed sobą, a mnie przede wszystkim. Nie jest typem osoby, która mogłaby zrobić coś takiego. CZY CAŁE MOJE ŻYCIE JEST KŁAMSTWEM? Muszę poznać prawdę. Ale im więcej wiem, tym bardziej jestem przerażona. Zaczynam się zastanawiać, czy tracę kontakt z rzeczywistością, czy może moja własna córka jest w niebezpieczeństwie? Na pewno jednak coś tu się nie zgadza. Niezmiernie wciągający thriller psychologiczny, idealny dla fanów Gillian Flynn, Ruth Ware i Lisy Jewell. *** „Niesamowita! Za każdym razem, kiedy chciałam przerwać lekturę, w głowie jakiś głos mi podpowiadał: »Jeszcze tylko jeden rozdział«”! – Books Candles Cats *** „Praktycznie ją pożarłam przy jednym posiedzeniu” – goodreads.com *** „Absolutnie najlepszy thriller psychologiczny, jaki czytałam od lat!” – NetGalley.com *** „Ilość zwrotów akcji przyprawia o zawroty głowy, ale zakończenie o dreszcze na całym ciele!” – NetGalley.com

„Nie moja matka”, Miranda Smith – jak słuchać audiobook?

Audiobooka „Nie moja matka”, tak jak i pozostałe książki w formacie elektronicznym przesłuchacie w aplikacji mobilnej Woblink na Android lub iOS lub na jakimkolwiek urządzeniu obsługującym pliki mp3 (także komputer). Zanim zdecydujesz się na zakup, możesz również odsłuchać darmowy fragment audiobooka.

A jeśli wolisz czytać, sprawdź, czy książka jest dostępna w Woblink także jako ebook (epub oraz mobi).

Szczegółowe informacje na temat audiobooka Nie moja matka