Brian Herbert Marketing, Zarządzanie, Finanse - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Brian Herbert Marketing, Zarządzanie, Finanse - książki, ebooki i audiobooki

Brian Herbert, najstarszy syn słynnego autora Kronik Diuny, Franka Herberta, podążając śladami ojca, zyskał sławę jako pisarz science fiction i kontynuator monumentalnej sagi o Diunie. Poznaj bliżej jego twórczość.

Brian Herbert - książki z cyklu o Diunie, czyli kontynuacja dzieła ojca

Jego najbardziej znane dzieła to oczywiście powieści powstałe we współpracy z Kevinem J. Andersonem w uniwersum Diuny. Herbert i Anderson wspólnie stworzyli prequele do serii, takie jak trylogie Preludium do Diuny i Legendy Diuny, oraz kontynuacje, m.in. Łowcy Diuny i Czerwie Diuny. Powieści te bazują na notatkach pozostawionych przez Franka Herberta, a dzięki kontynuacji czytelnicy mogli dostać długo wyczekiwane zakończenie historii zapoczątkowanej w oryginalnych Kronikach Diuny.

Warto wspomnieć, że Brian Herbert jest także autorem biografii swojego ojca, zatytułowanej Dreamer of Dune. Książka traktuje zarówno o życiu prywatnych pisarza, jak i o twórczych zmaganiach autora kultowej sagi z wyjątkową historią, którą - jak się okazuje - wcale nie tak łatwo było opowiedzieć.

Poza pracami związanymi z Diuną, Brian Herbert napisał kilka własnych powieści, takich jak Sidney's Comet, Man of Two Worlds (we współpracy z ojcem) oraz Sudanna Sudanna, tytuły te nie są jednak obecnie dostępne na polskim rynku. Dodajmy, że w 2013 roku Herbert opublikował jeszcze książkę Ocean, napisaną wspólnie z żoną.

Brian Herbert - elementy życia prywatnego pisarza

Brian Herbert mieszka w stanie Waszyngton z rodziną. Żonaty od 1967 roku, został ojcem trzech córek – Julie, Kim i Margaux Beverly. Jako twórca, Brian Herbert konsekwentnie rozwija uniwersum Diuny, dbając o wierność wizji ojca, a zarazem nie boi się wprowadzania własnych pomysłów. Jego wkład w literaturę science fiction zyskał uznanie fanów na całym świecie, umacniając status sagi jako jednej z najbardziej ikonicznych serii w historii gatunku.

Co znajdziesz w kategorii: Marketing, Zarządzanie, Finanse

W kategorii „Marketing / Zarządzanie / Finanse” znajdują się pozycje z zakresu działalności gospodarczej i wszystkiego, co z nią związane – książki o przedsiębiorczości, zarządzaniu zasobami ludzkimi, marketingu, e-marketingu, handlu, organizacji procesów polegających na wytwarzaniu dóbr i usług, ekonomii, kierowaniu biznesem. Znaleźć tu również można pozycje poświęcone osiąganiu celów, finansom, strategiom oraz psychologii i kulturze w biznesie. Literatura biznesowa umożliwia poznanie, a także lepsze rozumienie skomplikowanych mechanizmów rządzących rynkiem i gospodarką. Pomoże również odświeżyć wiedzę dotyczącą tworzenia modeli organizacyjnych czy pracy z klientem. Najnowsze książki biznesowe dają możliwość unikania przestarzałego i zawodnego modelu kierowania zespołem – pozwalają na zastosowanie najkorzystniejszych dla obu stron zabiegów. Pozycje z tej kategorii pomogą również odświeżyć analityczne myślenie, a przez to przyczynią się do powstania wielu nowych, świeżych pomysłów. W kategorii „Marketing / Zarządzanie / Finanse” w serwisie Woblink.com znajdują się pozycje poświęcone marketingowi („Content. Elementarna cząstka marketingu” Rebecci Lieb i Jaimy Szymański), ekonomii („Ekonomia. Instrukcja obsługi” Ha-Joona Changa) czy też przedsiębiorczości („Mit przedsiębiorczości” Michaela E. Gerbera). Wiele z oferowanych przez platformę Woblink.com pozycji to poradniki poświęcone tworzeniu zaangażowanej, a przez to bardziej efektywnej w swoich działaniach grupy pracowników („Sensotwórczość. 7 sposobów tworzenia wartości w zespole i organizacji” Joanny Heidtman i Piotra Piaseckiego, „Nie narzekaj! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy” Jona Gordona), poradniki o tym, jak być dobrym negocjatorem („Jak wygrać każde negocjacje. Nie podnosząc głosu, nie tracąc zimnej krwi i nie wybuchając gniewem” Roberta Mayera) czy też książki na temat strategii zarządzania czasem i technik zwiększania produktywności („Esencjalista” Grega McKeowna).