Watt Fiona Książki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność
  Promocja
  okładka Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia, Książka | Watt Fiona

  Seria dużych książek, w których na każdej stronie kryją się obrazkowe wyszukiwanki.
  Dzieci będą się świetnie bawić, ćwicząc przy tym porównywanie, liczenie i rozpoznawanie kolorów.

  Promocja
  okładka Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia w domu, Książka | Watt Fiona

  Seria dużych książek, w których na każdej stronie kryją się obrazkowe wyszukiwanki.
  Dzieci będą się świetnie bawić, ćwicząc przy tym porównywanie, liczenie i rozpoznawanie kolorów.

  Promocja
  okładka Mnóstwo rzeczy do wypatrzenia na dworze, Książka | Watt Fiona

  Seria dużych książek, w których na każdej stronie kryją się obrazkowe wyszukiwanki.
  Dzieci będą się świetnie bawić, ćwicząc przy tym porównywanie, liczenie i rozpoznawanie kolorów.

  Promocja
  okładka Nakręcany parowóz. 4 trasy, które można połączyć, Książka | Watt Fiona

  Ilustrowana książka z nakręcaną zabawką. W środku znaleźć można cztery pasujące do siebie plansze – po ich połączeniu powstanie długa, wijąca się trasa. Do tego – ciekawe informacje o lokomotywach i pociągach z całego świata.

  Promocja
  okładka Kieszonkowa książeczka do bazgrania i kolorowania, Książka | Watt Fiona

  Rysujcie, bazgrajcie, uzupełniajcie niesamowite wzory oraz kolorujcie ilustracje, które znajdują się w tej niewielkiej książce. Warto mieć ją zawsze przy sobie, umili np. czas podróży. Dzięki niej powstaną niezwykłe dzieła sztuki!
  Uwaga! Od tej książki można się uzależnić.

  Promocja
  okładka Naklejowy album podróżnika, Książka | Watt Fiona

  Naklejkowy album podróżnika - to świetna zabawa i mnóstwo historycznych ciekawostek!
  Wyjątkowa seria książek z mnóstwem naklejek. W każdym zeszycie dziecko znajdzie duże, kolorowe rozkładówki do uzupełnienia naklejkami według własnego uznania lub zgodnie z zaproponowanym scenariuszem. Dzięki temu staje się współautorem książki. W trakcie wesołej i kreatywnej zabawy dzieci odkrywają świat, poznają mnóstwo ciekawostek i rozwijają swoje zainteresowania.

  Promocja
  okładka Jak rysować Wróżki i syrenki, Książka | Watt Fiona

  Książka, którą macie przed sobą pełna jest dobrych wróżek i pięknych syrenek
  Znajdują się w niej proste instrukcje, pomocne w malowaniu wróżek, syrenek, magicznych ogrodów i czarujących podwodnych pałaców.
  W środku znajduje się ponad 150 naklejek, dzięki którym powstaną barwne i niezwykłe kompozycje.

  Promocja
  okładka Naklejkowe przebieranki Projektantka mody Kolekcja zimowa, Książka | Watt Fiona

  Projektuj stroje dla modelek! Pomogą ci w tym naklejki, z których ponad 150 możesz pokolorować tak, jak chcesz. Dzięki wskazówkom oraz podpowiedziom dotyczącym łączenia barw i wzorów stworzysz wspaniałe kreacje do zimowej kolekcji.

  Promocja
  okładka Moda z naklejkami Księżniczki ponad 400 naklejek, Książka | Watt Fiona

  Poznaj Bellę, Stellę i Izabellę - trzy małe księżniczki.
  Posługując się naklejkami, wystroisz dziewczynki odpowiednio na każdą okazję, czy to będzie bal maskowy w pałacu, czy konna przejażdżka, czy inne wydarzenie z pałacowego życia.

  Promocja
  okładka Rysuję bazgrzę i koloruję, Książka | Watt Fiona

  W tej fantastycznej, kreatywnej książce znajdziesz mnóstwo obrazków do kolorowania, tematów do zilustrowania i bazgrołków do dorysowania.
  Moc kreatywnej zabawy!

  Promocja
  okładka Naklejkowe przebieranki Projektantka mody Kolekcja jesienna, Książka | Watt Fiona

  Projektuj stroje dla modelek! Pomogą ci w tym naklejki, z których ponad 150 możesz pokolorować tak, jak chcesz. Dzięki wskazówkom oraz podpowiedziom dotyczącym łączenia barw i wzorów stworzysz wspaniałe kreacje do jesiennej kolekcji.

  Promocja
  okładka Nauka i eksperymenty Potęga natury, Książka | Watt Fiona, Francis Wilson

  Seria NAUKA i EKSPERYMENTY to praktyczne wprowadzenie w świat wiedzy i nauki. Każda książka wyjaśnia (prostym językiem i odwołując się do szczegółowych ilustracji) podstawy omawianego tematu. Projekty urządzeń, eksperymenty i ćwiczenia - od łatwych po skomplikowane - opatrzone zwięzłymi, lecz szczegółowymi, instrukcjami pomagają czytelnikowi zrozumieć teorię poprzez jej zastosowanie w praktyce.

  Promocja
  okładka Jak rysować Księżniczki i baletnice, Książka | Watt Fiona

  Książka, którą macie przed sobą pełna jest pięknych księżniczek, zgrabnych baletnic, książąt i wspaniałych komnat. Znajdują się w niej proste instrukcje, pomocne w malowaniu księżniczek i żabich książąt, szkoły baletnic oraz uroczych małych balerinek. W środku znajduje się ponad 150 naklejek, dzięki którym powstaną barwne i niezwykłe kompozycje.

  Promocja
  okładka Jak rysować Dinozaury, Książka | Watt Fiona

  Ta fantastyczna książka pełna jest pobudzających wyobraźnię pomysłów na rysowanie rozmaitych dinozaurów i ich krewniaków.
  Dzięki niej z łatwością można stworzyć obrazki zarówno łagodnych i przyjaznych dinozaurów roślinożernych, jak i niebezpiecznych i potężnych drapieżców.
  Jedyne, co trzeba robić, to krok po kroku wypełniać proste i przystępnie opisane polecenia.
  Do książki dołączono ponad 150 naklejek, którymi można uzupełnić tworzone kompozycje.

  Promocja
  okładka Na zakupach Naklejkowe przebieranki, Książka | Watt Fiona

  Poznaj trzy przyjaciółki, które bardzo lubią chodzić po sklepach.
  Użyj naklejek i dobierz Karolinie, Laurze i Kasi nowe sukienki i buty, wybierz kreacje na przyjęcie i udaj się na gwiazdkowe zakupy.

  Promocja
  okładka Kolorowe bazgroły na świąteczne stoły, Książka | Watt Fiona

  Znajdziesz mnóstwo rzeczy do rysowania, bazgrania i kolorowania w tej ekscytującej świątecznej książce. Na niektórych stronach znajdziesz wskazówki, co robić. Ale to twoja książka, więc możesz robić to, na co tylko masz ochotę. Używaj długopisów, ołówków albo kredek, żeby kolorować obrazki. Możesz kolorować duże obszary albo dodawać paski, kropki czy własne wzory. Kiedy rysujesz na obrazkach długopisem zaczekaj parę sekund, żeby tusz wysechł na tyle, by nie rozmazać obrazka....

Co to jest książka?

Książka jest dokumentem piśmienniczym, obszernym zazwyczaj zapisem wszelkiej ludzkiej myśli. Występuje w postaci wielostronicowej publikacji o określonej liczbie stron i trwałym charakterze.

Postać dzisiejszej książki drukowanej ma formę kodeksu będącego zbiorem kartek połączonych grzbietem. Taki sposób utrwalania zapisu w momencie upowszechnienia pergaminu zastąpił wcześniejszą formę dokumentu piśmienniczego, jakim był zwój.

Według definicji Słownika języka polskiego PWN książka jest złożonym oraz oprawionym arkuszem papieru zadrukowanym tekstem o charakterze literackim, użytkowym bądź naukowym. Jednak współcześnie definicja ta powinna zostać poszerzona o książki elektroniczne będące cyfrowym odpowiednikiem tych drukowanych. Do książek elektronicznych zaliczane są zarówno ebooki, jak i audiobooki. Treść utrwaloną w formie elektronicznej można odczytać za pomocą odpowiedniego oprogramowania na laptopach, tabletach, smartfonach, a przede wszystkim na przeznaczonych do tego celu czytnikach.

E-książki odgrywają bardzo dużą rolę. Podjęty jakiś czas temu proces digitalizacji książek umożliwia dostęp do światowych zasobów wiedzy znacznie większej liczbie osób. Zbiory ksiąg to niepodważalne światowe dziedzictwo kultury, jednak ze względu na ograniczoną możliwość szybkiego dostępu do przechowywanych w księgozbiorach publikacji, a także brak możliwości jakiegokolwiek dostępu do dzieł o znacznej wartości historycznej proces digitalizacji daje szansę na udostępnianie światowych dzieł szerokiej masie odbiorców.

Czym wyróżnia się dana okładka (oprawa)?

Okładka to wszystko, co zostało od zewnątrz trwale złączone ze znajdującym się w środku wkładem. Składa się z przedniej i tylnej okładziny (potocznie zwanej okładką), a także z grzbietu okładki. To właśnie okładka definiuje i określa ostateczny wygląd książki, gdyż determinuje między innymi sposób, w jaki łączą się ze sobą wszystkie kartki i jaka jest wewnętrzna budowa książki. Oprawy mogą być miękkie, twarde czy też zintegrowane – różnią się przede wszystkim wielkością, wagą, wytrzymałością oraz ceną. Przykładowo książki w twardej oprawie są większe, cięższe, bardziej wytrzymałe i droższe od tych w miękkiej.