Brian Herbert Kolorowanki - książki, ebooki i audiobooki

Typ publikacji

Cena

Format

Wydawcy

Sortuj według:
Zyskujące popularność

Przepraszamy, wygląda na to, że tym razem nie znaleźliśmy produktów dla Twojego zapytania.

Sugestie:

  • Sprawdź, czy na pewno poprawnie wpisałeś szukaną frazę
  • Skorzystaj z katalogu, aby w ten sposób znaleźć interesujący Cię produkt
  • W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza kontaktowego

Brian Herbert Kolorowanki - książki, ebooki i audiobooki

Brian Herbert, najstarszy syn słynnego autora Kronik Diuny, Franka Herberta, podążając śladami ojca, zyskał sławę jako pisarz science fiction i kontynuator monumentalnej sagi o Diunie. Poznaj bliżej jego twórczość.

Brian Herbert - książki z cyklu o Diunie, czyli kontynuacja dzieła ojca

Jego najbardziej znane dzieła to oczywiście powieści powstałe we współpracy z Kevinem J. Andersonem w uniwersum Diuny. Herbert i Anderson wspólnie stworzyli prequele do serii, takie jak trylogie Preludium do Diuny i Legendy Diuny, oraz kontynuacje, m.in. Łowcy Diuny i Czerwie Diuny. Powieści te bazują na notatkach pozostawionych przez Franka Herberta, a dzięki kontynuacji czytelnicy mogli dostać długo wyczekiwane zakończenie historii zapoczątkowanej w oryginalnych Kronikach Diuny.

Warto wspomnieć, że Brian Herbert jest także autorem biografii swojego ojca, zatytułowanej Dreamer of Dune. Książka traktuje zarówno o życiu prywatnych pisarza, jak i o twórczych zmaganiach autora kultowej sagi z wyjątkową historią, którą - jak się okazuje - wcale nie tak łatwo było opowiedzieć.

Poza pracami związanymi z Diuną, Brian Herbert napisał kilka własnych powieści, takich jak Sidney's Comet, Man of Two Worlds (we współpracy z ojcem) oraz Sudanna Sudanna, tytuły te nie są jednak obecnie dostępne na polskim rynku. Dodajmy, że w 2013 roku Herbert opublikował jeszcze książkę Ocean, napisaną wspólnie z żoną.

Brian Herbert - elementy życia prywatnego pisarza

Brian Herbert mieszka w stanie Waszyngton z rodziną. Żonaty od 1967 roku, został ojcem trzech córek – Julie, Kim i Margaux Beverly. Jako twórca, Brian Herbert konsekwentnie rozwija uniwersum Diuny, dbając o wierność wizji ojca, a zarazem nie boi się wprowadzania własnych pomysłów. Jego wkład w literaturę science fiction zyskał uznanie fanów na całym świecie, umacniając status sagi jako jednej z najbardziej ikonicznych serii w historii gatunku.

Co znajdziesz w kategorii: Kolorowanki

Kolorowanki dla dzieci to coś, co każdy zna, natomiast kolorowanki dla dorosłych to zjawisko, które pojawiło się w Polsce niedawno i od razu podbiło serca wielu osób. Kolorowanki te mają na celu odstresować zabieganego pracownika, sprawić, by się zrelaksował i oczyścił umysł. Według wielu psychologów kolorowanki dla dorosłych pomagają się uspokoić i skoncentrować, zmniejszają napięcie, poprawiają nasz nastrój i samoocenę, a także wspomagają kreatywność. Do tej niezwykle ciekawej formy terapii potrzebna jest tylko kolorowanka i coś do malowania – kredki, cienkopisy, flamastry. Zbiory kolorowanek najczęściej koncentrują się wokół wybranego tematu przewodniego, jak rośliny, zwierzęta, mandale. Kolorowanki są na ogół pełne zawijasów, geometrycznych kształtów, ornamentów czy szlaczków, które układają się w pewien wzór. Niektóre książeczki oferują wyłącznie gotowe rysunki, które należy wypełnić kolorem, samodzielnie dobierając barwy i odcienie, inne dają trochę więcej możliwości, np. miejsce na własne rysunki i teksty czy konkretne polecenia. Również formaty takich książek są różnorodne – od dużych, plakatowych formatów, aż do małych, kieszonkowych wydań, które z łatwością można zabrać ze sobą w podróż. W kategorii „Kolorowanki” w księgarni internetowej Woblink.com znaleźć możemy oczywiście pozycje dla dzieci: kolorowanki, kolorowanki z naklejkami, wyklejanki, łamigłówki, a wiele z nich z bohaterami ze znanych bajek jak „Kubuś Puchatek”, „Star Wars”, „Gdzie jest Nemo?” czy „Kraina lodu”. Kolorowanki dla dorosłych oferują nam wiele tematów, kolorować można artystyczne grafiki w „Pokonaj stres”, koty w „Milionie kotów” czy widoki w „Polskich krajobrazach”. Tematyka niektórych kolorowanek może nas zadziwić: „Podróż do krainy Szekspira” czy „Magia kolorowania. David Bowie Starman” to dość oryginalne propozycje, w innych znaleźć możemy postaci znane nam z filmów, jak „Świat Tolkiena do kolorowania” czy „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, jeszcze inne oferują nam dodatkowe możliwości, np. w „Tajemnym świecie przyrody” dzięki specjalnej oprawie po skończonej pracy możemy z łatwością wyrwać kartę i oprawić ją lub podarować komuś bliskiemu.